dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Víkendové tipy

Slavnosti slunovratu pro celou rodinu. S jahodovým ateliérem

V sobotu 27. června od 11 do 19 hodin se konají v Parku Portheimka farmářské trhy s ukázkou vaření marmelády s Romanou Šafránkovou – zlatou vítězkou Marmelada awards of the world 2015 a soutěží pro všechny maminky, babičky a milovníky marmelád o nejlepší jahodovou marmeládu.

K dostání budou bylinky z Brdska, jahody z Roudice, zelenina z Polabí nebo ryby z Vysočiny.

Program:

Koloběžkový hapenning pro Královny koloběžky

Soutěž pro všechny dívky, slečny, ženy, které přijedou učesané, neučesané, oblečené, neoblečené a přijdou, nepřijdou (koloběžka doporučena) o Tři dýchánky Kněžny Hortenzie pro 5 kamarádek v CREATIVE WORLD a krásné a plné piknikové koše pro party kamarádek specialit a vín z českých farem.

Soutěž ve slalomu na koloběžce mezi balíky slámy ro chlapce, kluky, táty a dědečky (každý dědeček na koloběžce obdrží dárek) o společenské hry a krásné a plné piknikové koše pro party kamarádů specialit a vín z českých farem.

Více na www.creativeworld.cz/cs/akce/54


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru