dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Slavnosti na Letné chtějí představit cukrářské řemeslo vnímané všemi smysly
Cupcakes se zvířecími motivy. Foto: Suzanne T / freeimages.com

Slavnosti na Letné chtějí představit cukrářské řemeslo vnímané všemi smysly

Cukrářské slavnosti chystá na sobotu 16. dubna Národní zemědělské muzeum na Letné. Návštěvníci se mohou těšit na prezentaci profesionálních cukrářů a cukrářských škol, tvořivé cukrářské dílny, workshopy, semináře, divadelní a hudební představení.

Národní tým kuchařů a cukrářů ukáže modelování z čokolády, představí karamelové a čokoládové skulptury. Na akci bude k vidění také modelování z marcipánu, zdobení perníků, příprava dětských cupcakes, bábovek a bezlepkových zákusků.

Na programu bude seminář o domácí přípravě  a také čajové okénko spojené s ochutnávkou. Je připraven prodej cukrářských specialit a domácího občerstvení. Doprovodný program zaplní divadlo a hudební vystoupení pro děti.

Druhý ročník cukrářských slavností začne v areálu muzea na Letné (Kostelní 44) v 10 a skončí v 17 hodin. Vstupné je 50 korun, za děti do 140 centimetrů se neplatí. 

Pro milovníky sladkého se koná další akce i v neděli 17. dubna – první ročník Prague candy festivalu. O akci jsme informovali zde: „Nejsladší festival roku“ láká milovníky dortů a zákusků, bude bojovat proti anorexii 


Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Kolčavka v Praze 9 zve na oslavy. Těšte se na zabijačku, koncert a veselici

23. října 2017 v 08:50

Pivovar Nad Kolčavkou v sobotu 28. října slaví. V 10 hodin začne pravá staročeská zabijačka. Sami si pod dozorem řeznického mistra můžete vyzkoušet, jak se dělají jitrnice.

Přivstaňte si na výlov rybníka mezi paneláky

22. října 2017 v 07:22

V sobotu 28. října se od 7 hodin koná již tradiční výlov Stodůleckého rybníka v Centrálním parku Prahy 13.

Na umisťovací výstavě ve Fénixu budou hledat nový domov kočky z ochranářských organizací

22. října 2017 v 07:00

Umisťovací výstava koček se bude konat v prostorách veterinární kliniky Fénix v sobotu 28. října od 11 do 17 hodin a v neděli 29. října také od 11 do 17 hodin.

Další články
Nahoru