dnes
Sobota - polojasno
3°C
zítra
Neděle - zatazeno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C
Dětská PrahaPražský život

Slavnost světel: Znakuji, tedy jsem

Společnost Tichý svět srdečně zve rodiče s dětmi na tradiční slavnostní akci Znakuji, tedy jsem. Koná se v sobotu 21. února od 16 hodin v Tiché kavárně a jejím okolí (Burešova 12, u metra Ládví).

„Přijďte se podívat a zažít na vlastní kůži jedinečnou slavnost světel, konanou při příležitosti oslav Mezinárodního dne mateřského jazyka. Pro neslyšící je tímto jazykem znakový jazyk. Využijte šanci osvojit si hravou formou základní dovednosti tohoto krásného komunikačního prostředku. Užijte si s dětmi soutěže na pěti stanovištích před kavárnou i bohatý doprovodný program,“ lákají organizátoři.

Zájemce čeká ohnivá a bubenická show skupiny Tribo fuego, koncert zpěvačky Markéty Bínové a umělecky tlumočené hudební vystoupení kapely Çava. Vstup je zdarma a celý program probíhá v českém i znakovém jazyce.


Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Další články
Nahoru