dnes
Sobota - skorojasno
3°C
zítra
Neděle - polojasno
3°C
pozítří
Pondělí - snih
1°C

Sladký spánek? Spíš noční můra, na kterou do konce života nezapomene

Kuriózní případ krádeže řeší policisté z místního oddělení Vinohrady.  Celou událostí se policisté zabývají od 7. června, kdy jim v brzkých ranních hodinách na služebnu přišel poškozený oznámit krádež osobních věcí z auta.

Kuriozitou na tomto případu je však skutečnost, že poškozený byl po celou dobu krádeže uvnitř vozu a spal. Tentýž den ráno totiž poškozený přijel z dlouhé a náročné služební cesty. V době, kdy už své auto zaparkoval nedaleko bydliště, pouze na okamžik zavřel oči.

„V té chvíli však velice tvrdě usnul a zhruba po půlhodinovém sladkém spánku přišlo hořké probuzení. Poškozený totiž zjistil, že mu z ruky zmizely hodinky za bezmála sto tisíc korun a z obličeje sluneční brýle za téměř pět tisíc korun,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Pachatel krádeže byl ale natolik troufalý, že prohledal každý kout vozidla a během toho dále odcizil pánskou bundu, dva mobilní telefony a peněženku s finanční hotovostí a doklady. Nenechavec si tak rázem přišel na více než 120 000 korun!

 

 


Další krátké zprávy
Nahoru