dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
4°C
Sladká tečka na závěr prázdnin, holešovické výstaviště láká na zmrzlinový festival
Dáš mi líznout? Tůdle nůdle. Foto: freeimages

Sladká tečka na závěr prázdnin, holešovické výstaviště láká na zmrzlinový festival

V neděli 30. srpna se na Výstavišti Praha v Holešovicích uskuteční od 10 do 20 hodin festival Prague Ice Cream Festival. Milovníkům zmrzliny se představí domácí i zahraniční výrobci a prodejci.

Creme de la Creme, Cukrářství Pudilovi, Fresh Iceroll, Frosty Griddle, Secret of raw, Zmrlina Stráž, Acamania, Moccacafé Tábor.

To je jen malý vzorek těch, kteří budou na festivalu zmrzlinu prodávat. Výhled počasí na poslední srpnovou neděli je zatím příznivý, což by mohlo podpořit chuť na chladivé osvěžení.

„Bude zajištěn doplňkový prodej kávy, alkoholických i nealkoholických nápojů, jídla a také kulturní program pro celou rodinu a přátele,“ slibují organizátoři festivalu. Vstupné je 110 korun, děti do šesti let neplatí nic.


Francouzský adventní trh: Jedinečný gurmánský zážitek přímo v centru

28. listopadu 2017 v 15:58

Ve dnech od 2. – 3. prosince se Novoměstská radnice v Praze 2 promění ve Francouzský adventní trh. Milovníci dobrého jídla, hudby a francouzské atmosféry si zde přijdou na své. Mohou se těšit na vybrané lahůdky francouzské kuchyně, výtečné víno, hudební doprovodný program a na řadu novinek, to vše...

Yelloween přiláká do Žlutých lázní pražská strašidla

25. října 2017 ve 13:26

Areál Žluté lázně se stane v neděli 29. října cílem všech strašidel. Malé i velké příšery čeká od 12 do 19 hodin zábavné odpoledne, kde nebude chybět strašidelná show, stezka odvahy, dlabání dýní, opékání špekáčků a mnoho dalších zajímavostí. Vstup do areálu je...

Další články
Nahoru