Dnes Středa - mlha 1°C
Zítra Čtvrtek - oblacno 2°C
Středa 6. 12. 2023
Svátek má Mikuláš
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Skyline Chodov: Bydlení s perspektivou
Pražský životKomerční sdělení
Projekt Skyline s malometrážními byty. Vizualizace(3x): PSN

Skyline Chodov: Bydlení s perspektivou

Nový projekt společnosti PSN v praxi ukazuje, jak se dá na malém prostoru vytvořit velký uživatelský komfort. Malometrážní ubytovací jednotky Skyline Chodov skýtají dostatek soukromí a intimity, sdílené prostory jsou pak zdrojem nezměrných možností pro společenský a komunitní život, pro volnočasové aktivity a díky coworkingu také pro práci. Dokonce se tady našlo i místo pro pobyt na čerstvém vzduchu.

Volba je na každém

Originální koncept Skyline společnosti PSN využívá na maximum potenciál místa s fascinujícími výhledy na proslulé panorama Prahy. Pochozí střecha je jedním z mnoha benefitů, kteří si obyvatelé Skyline mohou do sytosti vychutnat. K dispozici mají i venkovní odpočinkové zázemí u domu s ohništěm a grilovacím místem, ideální příležitost pro komunitní život. Vybrané jednotky doplňuje malá oplocená zahrádka, další záhonky s půdou pro zahradničení. Nechybí ani kompostér.

skyline-party-room Přímo v budově je k dispozici plně vybavená posilovna, yogapoint jako místnost pro cvičení, party room se stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí, lounge, recepce nebo coworking. Volba je na každém, čemu bude chtít věnovat svůj čas.

Součástí sdílených prostor je i prádelna a sušárna, kočárkárna nebo kolárna. Vzhledem k lokalitě v sousedství přírodního parku Botič nebo Hostivařského lesoparku s napojením na klíčové pražské cyklotrasy jistě přijde vhod i možnost mytí kol v kolárně. Sportovní aktivity, čerstvý vzduch a příroda jsou tady dostupné stejně jako rodinné podniky nebo nákupy. 

Praha 4, Chodov – Chodovec

Skyline najdete na adrese Praha 4, Chodov – Chodovec, 5 minut autem od nákupního centra Chodov, největšího nákupního centra v Česku. Tři stovky obchodů provází i pestré služby, kino, restaurace a kavárny.

Dálnice D1 zaručuje bezproblémovou dopravu po celé Praze. Využít můžete i MHD. Přímo u domu leží autobusová zastávka Knovízská, odkud se za 9 minut dostanete na metro C Chodov, vzdálené 15 minut metrem od Hlavního nádraží. 

Vyberete si?

skyline-vchod Skyline Chodov představuje celkem 227 jednotek o dispozicích 1+kk a 2+kk s typickou plochou od 22,6 m2 do 48,7 m2. K dokoupení je i 12 kanceláří, které umožňují dokonale oddělit osobní a pracovní prostor. Vybrané jednotky disponují také sklepem přímo na patře či sklepní kójí v 1. PP. Skyline zahrnuje i 59 parkovacích stání pro automobily a 4 pro motocykly.

První etapa projektu Skyline byla spuštěna, prodej jednotek začal. Vyberete si? Kompletní nabídku najdete na webu projektu zde.


V Praze 2 se začíná bruslit

Včera v 16:42

Ve středu 6. prosince se na třech místech Prahy 2 začne bruslit.

Praha 1 má dva měsíce antigraffiti program, nyní zveřejnila zkušenosti

4. prosince 2023 v 10:23

Jedním z palčivých problémů Prahy 1 je znečištění historického centra grafittti, či tzv. tagy. Domy, lampy, lavičky, koše, rozvodové skříně, nábřeží, kostely… To vše je často znehodnoceno spreji či fixy. Radnice Prahy 1 z tohoto důvodu začátkem října spustila systémový a koordinovaný antigraffiti...

Třicet pět let hasičem a třicet pět let nepřetržitě na jedné stanici

2. prosince 2023 v 06:45

Praha 4 ocenila dlouholetou činnost nadporučíka Jiřího Musila, velitele hasičské stanice číslo 6 v Krči, který zde občanům sloužil 35 let a dnes po dlouhé a věrné službě odchází do civilu.

Plechárna na Černém Mostě chystá na příští rok novinky

30. listopadu 2023 ve 21:17

V areálu volnočasového centra Plechárna na Černém Mostě se chystá několik novinek. Praha 14 o nich aktuálně informovala na svém webu.

Den otevřených dveří na FEL ČVUT přiblíží studium robotů, multimédií, energetiky či informatiky

29. listopadu 2023 v 07:03

Možnostmi studia nejmodernějších technologií v energetice, elektrotechnice, elektronice, ale i informatice, kybernetice a multimédiích provede středoškoláky a středoškolačky čtveřice tras během Dne otevřených dveří Fakulty elektrotechnické ČVUT. Akce se uskuteční v pátek 1. prosince 2023. Program...

Další články
Nahoru