Dnes Úterý - oblacno 0°C
Zítra Středa - obcasny-dest 0°C
Úterý 28. 3. 2023
Svátek má Soňa
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Skyline Chodov: Bydlení s perspektivou
Pražský životKomerční sdělení
Projekt Skyline s malometrážními byty. Vizualizace(3x): PSN

Skyline Chodov: Bydlení s perspektivou

Nový projekt společnosti PSN v praxi ukazuje, jak se dá na malém prostoru vytvořit velký uživatelský komfort. Malometrážní ubytovací jednotky Skyline Chodov skýtají dostatek soukromí a intimity, sdílené prostory jsou pak zdrojem nezměrných možností pro společenský a komunitní život, pro volnočasové aktivity a díky coworkingu také pro práci. Dokonce se tady našlo i místo pro pobyt na čerstvém vzduchu.

Volba je na každém

Originální koncept Skyline společnosti PSN využívá na maximum potenciál místa s fascinujícími výhledy na proslulé panorama Prahy. Pochozí střecha je jedním z mnoha benefitů, kteří si obyvatelé Skyline mohou do sytosti vychutnat. K dispozici mají i venkovní odpočinkové zázemí u domu s ohništěm a grilovacím místem, ideální příležitost pro komunitní život. Vybrané jednotky doplňuje malá oplocená zahrádka, další záhonky s půdou pro zahradničení. Nechybí ani kompostér.

skyline-party-room Přímo v budově je k dispozici plně vybavená posilovna, yogapoint jako místnost pro cvičení, party room se stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí, lounge, recepce nebo coworking. Volba je na každém, čemu bude chtít věnovat svůj čas.

Součástí sdílených prostor je i prádelna a sušárna, kočárkárna nebo kolárna. Vzhledem k lokalitě v sousedství přírodního parku Botič nebo Hostivařského lesoparku s napojením na klíčové pražské cyklotrasy jistě přijde vhod i možnost mytí kol v kolárně. Sportovní aktivity, čerstvý vzduch a příroda jsou tady dostupné stejně jako rodinné podniky nebo nákupy. 

Praha 4, Chodov – Chodovec

Skyline najdete na adrese Praha 4, Chodov – Chodovec, 5 minut autem od nákupního centra Chodov, největšího nákupního centra v Česku. Tři stovky obchodů provází i pestré služby, kino, restaurace a kavárny.

Dálnice D1 zaručuje bezproblémovou dopravu po celé Praze. Využít můžete i MHD. Přímo u domu leží autobusová zastávka Knovízská, odkud se za 9 minut dostanete na metro C Chodov, vzdálené 15 minut metrem od Hlavního nádraží. 

Vyberete si?

skyline-vchod Skyline Chodov představuje celkem 227 jednotek o dispozicích 1+kk a 2+kk s typickou plochou od 22,6 m2 do 48,7 m2. K dokoupení je i 12 kanceláří, které umožňují dokonale oddělit osobní a pracovní prostor. Vybrané jednotky disponují také sklepem přímo na patře či sklepní kójí v 1. PP. Skyline zahrnuje i 59 parkovacích stání pro automobily a 4 pro motocykly.

První etapa projektu Skyline byla spuštěna, prodej jednotek začal. Vyberete si? Kompletní nabídku najdete na webu projektu zde.


V Letňanech půjdou prvňáčci k zápisu

Dnes ve 14:49

Zápis do 1. ročníku základních škol pro školní rok 2023/2024 v Letňanech se bude konat v pondělí 3. dubna od 13 do 18 hodin a v úterý 4. dubna od 13 do 17 hodin.

S Euroklíčem na bezbariérová WC a plošiny ve veřejných budovách v Evropě

Dnes v 11:14

S pomocí Euroklíče se dostane osoba se zdravotním postižením nebo rodiče/pěstouni pečující o dítě do 3 let na vybraná bezbariérová WC a plošiny ve veřejných budovách, metru, čerpacích stanicích ve většině států Evropy. Euroklíč si mohou obyvatelé Prahy 13 vyzvednout...

Jarní botanická burza Na Slupi

Dnes v 09:28

Botanická zahrada Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy pořádá v pátek 21. dubna v 10:00 až 14:00 hodin burzu, které se zúčastní zejména drobní pěstitelé specialisté.

Ukliďme Jižní Město. Praha 11 se připojí k tradiční akci

Dnes v 08:30

Praha 11 se tento týden připojí k celonárodní akci Ukliďme Česko. Hlavním úklidovým dnem akce bude sobota 1. dubna.

Vycházky, hudba i výlet. Dvojka pro přátele kultury zve na akce

Včera v 10:31

Tipy na akce v Praze 2, hudbu, výtvarné umění, literaturu nebo divadlo nabízí klub Dvojka pro přátele kultury.

V Praze 9 se bude podruhé uklízet

Včera v 10:24

Minulý týden proběhla v Praze 9 akce Pojďme spolu Uklidit Devítku. Druhý termín úklidu se koná první dubnový den od 9 hodin. Sraz je u Holetu Ivka. Radnice dodá pytle a rukavice a odveze odpad.

Základní škola Norbertov má vlastní školní hřiště

Včera v 09:23

Žáci ze základní školy Norbertov v Praze 6 se dočkali vlastního školního hřiště. Loni tato střešovická škola oslavila 130 let od svého založení, po celou dobu své historie však hřiště neměla. To se slavnostně otevřelo až minulý týden.

Praha 4: Blíží se termín splatnosti poplatku ze psů za rok 2023

Včera v 08:52

Odbor finanční správy Prahy 4 upozorňuje držitele psů na splatnost místního poplatku ze psů v roce 2023. Poplatek je splatný bez vyměření předem, složenky na místní poplatek se nerozesílají.

Radnice odstraní suché a poškozené dřeviny, nahrazeny budou novou výsadbou

Včera v 08:23

V současném končícím období vegetačního klidu přistoupí radnice Prahy 11 k pěstebním opatřením zahrnujícím kácení zejména suchých a poškozených dřevin, které jsou na svých stanovištích neperspektivní a hlavně nebezpečné.

Výstavu Jen tak najdete na radnici do konce března

26. března 2023 v 07:52

Výstavu fotografií autorek Vlasty Vobecké, Slávky Matouškové a Zuzany Janečkové s názvem Jen tak najdete do konce měsíce na radnici Prahy 11.

Veletrh: Starožitnosti jako investice

24. března 2023 v 10:56

Asociace starožitníků pořádá na Novoměstské radnici v Praze 2 již 48. veletrh starožitností Antique. Ve dnech 20. – 23. dubna několik desítek starožitníků představí to nejzajímavější ze své nabídky.

Dvojka kulturní. Radnice spustila novou facebookovou stránku

24. března 2023 v 10:20

Hudba, divadlo, literatura, výtvarné umění. Nová facebooková stránka nabídne nejrůznější tipy, kam v Praze 2 vyrazit za kulturou.

V Praze 10 se budou uklízet veřejná prostranství

23. března 2023 ve 21:24

V letošním roce se v desáté městské části iniciativa „Společně ukliďme Prahu 10“ opět zapojuje do národních kampaní „Ukliďme Česko“ – www.uklidmecesko.cz a „Ukliďme svět“ – www.uklidmesvet.cz. Obě dobrovolnické kampaně se hlásí k čistotě přírody a dalších veřejných prostor mimo město i v něm....

Další články
Nahoru