Dnes Pátek - zatazeno 16°C
Zítra Sobota - obcasny-dest 16°C
Pátek 30. 9. 2022
Svátek má Jeroným
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Skyline Chodov: Bydlení s perspektivou
Pražský životKomerční sdělení
Projekt Skyline s malometrážními byty. Vizualizace(3x): PSN

Skyline Chodov: Bydlení s perspektivou

Nový projekt společnosti PSN v praxi ukazuje, jak se dá na malém prostoru vytvořit velký uživatelský komfort. Malometrážní ubytovací jednotky Skyline Chodov skýtají dostatek soukromí a intimity, sdílené prostory jsou pak zdrojem nezměrných možností pro společenský a komunitní život, pro volnočasové aktivity a díky coworkingu také pro práci. Dokonce se tady našlo i místo pro pobyt na čerstvém vzduchu.

Volba je na každém

Originální koncept Skyline společnosti PSN využívá na maximum potenciál místa s fascinujícími výhledy na proslulé panorama Prahy. Pochozí střecha je jedním z mnoha benefitů, kteří si obyvatelé Skyline mohou do sytosti vychutnat. K dispozici mají i venkovní odpočinkové zázemí u domu s ohništěm a grilovacím místem, ideální příležitost pro komunitní život. Vybrané jednotky doplňuje malá oplocená zahrádka, další záhonky s půdou pro zahradničení. Nechybí ani kompostér.

skyline-party-room Přímo v budově je k dispozici plně vybavená posilovna, yogapoint jako místnost pro cvičení, party room se stolním fotbálkem a velkoplošnou televizí, lounge, recepce nebo coworking. Volba je na každém, čemu bude chtít věnovat svůj čas.

Součástí sdílených prostor je i prádelna a sušárna, kočárkárna nebo kolárna. Vzhledem k lokalitě v sousedství přírodního parku Botič nebo Hostivařského lesoparku s napojením na klíčové pražské cyklotrasy jistě přijde vhod i možnost mytí kol v kolárně. Sportovní aktivity, čerstvý vzduch a příroda jsou tady dostupné stejně jako rodinné podniky nebo nákupy. 

Praha 4, Chodov – Chodovec

Skyline najdete na adrese Praha 4, Chodov – Chodovec, 5 minut autem od nákupního centra Chodov, největšího nákupního centra v Česku. Tři stovky obchodů provází i pestré služby, kino, restaurace a kavárny.

Dálnice D1 zaručuje bezproblémovou dopravu po celé Praze. Využít můžete i MHD. Přímo u domu leží autobusová zastávka Knovízská, odkud se za 9 minut dostanete na metro C Chodov, vzdálené 15 minut metrem od Hlavního nádraží. 

Vyberete si?

skyline-vchod Skyline Chodov představuje celkem 227 jednotek o dispozicích 1+kk a 2+kk s typickou plochou od 22,6 m2 do 48,7 m2. K dokoupení je i 12 kanceláří, které umožňují dokonale oddělit osobní a pracovní prostor. Vybrané jednotky disponují také sklepem přímo na patře či sklepní kójí v 1. PP. Skyline zahrnuje i 59 parkovacích stání pro automobily a 4 pro motocykly.

První etapa projektu Skyline byla spuštěna, prodej jednotek začal. Vyberete si? Kompletní nabídku najdete na webu projektu zde.


PVK: Přehled plánovaných výluk na 40. týden

Včera v 10:08

Pražské vodovody a kanalizace oznámily přehled plánovaných výluk v dodávkách pitné vody na příští týden. Výluky jsou z důvodu provádění plánovaných oprav, udržovacích a revizních prací.

Turistický pochod 14 km kolem Prahy 14

28. září 2022 ve 21:01

Tradiční turistický pochod l4 km kolem Prahy 14 se koná v sobotu 8. října a nabídne několik zajímavých míst Prahy 14.

Budova Ministerstva financí otevřena veřejnosti

28. září 2022 v 09:49

Dnes se opět otevřou veřejnosti brány Ministerstva financí v Letenské ulici 15.

Na Den české státnosti otevře Ministerstvo pro místní rozvoj

28. září 2022 v 09:42

Dnes v 10 hodin se veřejnosti otevře Ministerstvo pro místní rozvoj. Připraveny jsou komentované prohlídky historických prostor hlavní budovy na Staroměstském náměstí. Den otevřených dveří potrvá do 15 hodin.

Břevnovské posvícení 2022

27. září 2022 ve 21:18

Pátek 7. října ve 14 hodin začne Břevnovské posvícení, otevře se většina stánků a pouťové atrakce. V sobotu 8. října odstartuje pravé posvícení. Ze stánků budou vonět a návštěvníky lákat k zakoupení různé pochutiny, např. pečené husy s knedlíkem a zelím, pečená vepřová šunka, bramboráky,...

Pražské věže s Prahou 13

27. září 2022 ve 20:05

Start dobrodružné naučné hry je tradičně před budovou radnice Prahy 13 na Slunečním náměstí 28. září od 10 do 17 hodin.

Suchdolské posvícení

27. září 2022 v 19:53

Tradiční Suchdolské posvícení se koná ve středu 28. září od 14 hodin na Suchdolském náměstí.

Výstava výtvarných prací žáků a studentů pražských škol na Mariánském náměstí

27. září 2022 v 09:34

Od středy 21. září do čtvrtka 20. října je pro veřejnost volně přístupná v budově Nové radnice Magistrátu hl. m. Praha na Mariánském náměstí výstava soutěžní přehlídky výtvarných prací žáků a studentů pražských škol s názvem „Evropa, ve které chci žít. Praha v roce 2050“.  Žáci a studenti zde na...

Další články
Nahoru