Dnes Pondělí - zatazeno 4°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 3°C
Pondělí 5. 12. 2022
Svátek má Jitka
Advent v Praze
Tipy na adventní akce v metropoli
Doprava

Skútry projedou Prahou

V sobotu 12. června se koná 18. ročník akce Skútršňůra – spanilá jízda skútrů z Prahy na Slapskou přehradu. Povede na území městských částí Praha 1, 2, 4, 7, 8, 12 a 16. V trase jízdy je povolen pohyblivý zábor. 

Odjezd účastníků jízdy, kterých by mělo být cca 300, je plánován v 10 hodin z parkoviště v ulici Na Mlejnku, Praha 4. Území hl. m. Prahy by kolona měla opustit do 11:30 hodin.

Trasa spanilé jízdy povede po komunikacích: Na Mlejnku, Nad přívozem, Ke Krči, Branická, Modřanská, Podolské nábř., Rašínovo nábř., Masarykovo nábř., Divadelní, Betlémská, Smetanovo nábř., Křížovnická, nám. Jana Palacha, Mánesův most, Klárov, nábř. Edvarda Beneše, nábř. Kapitána Jaroše, Hlávkův most, Wilsonova, Václavské nám. (otočka před pěší zónou), Mezibranská, Sokolská, Nuselský most, 5. května, Pankrácké nám., Na Pankráci, Lomnického, Na dolinách, Sinkulova, Podolská, Podolské nábř., Modřanská, Generála Šišky, Komořanská, most Závodu míru, K přehradám.

Trasou dotčené komunikace budou uzavírány na dobu nezbytně nutnou pro průjezd kolony. Na akci je zajištěna asistence Policie ČR.

 


Autor: TZ, red

Praha 5 zhodnotí, jak se chovají řidiči v parkovacích zónách

27. listopadu 2022 v 19:58

Praha 5 zatím neplánuje iniciovat zavádění nových parkovacích zón, nicméně chtěla by zhodnotit a podle toho případně i přehodnotit režimy v těch stávajících. Uvedl to místostarosta páté městské části Milan Kryl (Piráti) na nedávném setkání s novináři.

Výměna požární signalizace omezí provoz Strahovského tunelu

25. listopadu 2022 v 09:14

Z důvodu výměny elektrické požární signalizace budou probíhat uzávěry Strahovského tunelu.

Další články
Nahoru