dnes
Pondělí - obcasny-dest
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C
Pražské krimi

Škrtil ji, hodil na zem a kopal do ní. Doobléknu se a celou věc dokončím!

Ve středu prováděli strážníci z Prahy 14 kontrolní činnost v okolí metra Hloubětín, kde k nim přiběhla vystrašená žena a volala o pomoc. Hlídce uvedla, že kamaráda měl odpoledne fyzicky napadnout její bývalý přítel.  

Když se pak šla expřítele zeptat, proč ho zbil, tak napadl i ji. Začal ji škrtit, hodil ji na zem a kopal do ní. Poté přestal útočit s tím, že se dooblékne a celou věc „dokončí“.

Mladá žena využila situace a utekla. Byla vystrašená a opakovaně strážníkům řekla, že ji muž hledá po okolí. Strážníci kontaktovali další posilové hlídky a podle jejího popisu začali po agresivním muži pátrat.

Jedna z hlídek nakonec muže odpovídajícího popisu nalezla v Klánovické ulici. Ten se před strážníky dal na útěk. Po krátkém pronásledování ho hlídka dostihla a za pomoci donucovacích prostředků mu přiložila služební pouta. Hlídka následně muže předala Policii ČR, která událost dále šetří.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru