dnes
Pondělí - zatazeno
9°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C
Škola s Róbertem Štefkem má za sebou první hodinu
Ve středu 6. dubna bude sraz v 18 hodin u haly na Strahově. Foto: archiv

Škola s Róbertem Štefkem má za sebou první hodinu

Počet běžců, kteří se odhodlali přijít na první trénink školy Českého běžeckého klubu, byl skromný, možná je odradilo počasí, nebo nevěřili, že škola je pro všechny a navíc zdarma.

Běžci se sešli v pozdním jarním odpoledni u sídla ČAS na Strahově a po krátkém seznámení se vydali poklusem přes Ladronku do nedaleké Hvězdy. Přišla i jedna odvážná veteránka, trenér Robo držel její tempo a i ostatní mladší kolegové vždy vzorně počkali. V populárním lesoparku proběhla rozcvička, běžecká abeceda, pár rovinek. A také cenných rad.

Róbert Štefko poradil, co (ne)jíst poslední dny před závodem, jak se nejsnáze zavodnit, jak se rozcvičit v den D nebo jaké zvolit zpočátku tempo.

Příště, ve středu 6. dubna, bude sraz v 18 hodin u haly na Strahově, kde je více prostoru a pohodlnější zázemí pro zanechání věcí.


Svaz aerobiku pořádá workshop pro sportovce i instruktory

17. listopadu 2017 v 07:05

Ať už jste trenéři různých sportů, instruktoři nebo prostě jen máte rádi pohyb, tenhle workshop vás nadchne. Pořádá ho 9. prosince Český svaz aerobiku a fitness FISAF.cz a odborníci vás při něm za jeden den seznámí se vším důležitým, co potřebujete vědět o zlepšení kondice pomocí běžných...

Do branek! S ČT sport na vrchol za podpory innogy

7. listopadu 2017 ve 13:14

Další ročník populární reality show S ČT sport na vrchol je za dveřmi. Už po osmé budou lyžařští amatéři před televizními kamerami České televize měřit síly na svazích českých skiareálů v obřím slalomu. Ve hře je opravdu hodně, účast na semifinálovém kempu na konci března ve Špindlerově Mlýně, kde...

V Praze 9 se uskuteční fotbalové mistrovství, při každém zápase hrají jen dva hráči

28. září 2017 v 18:23 | Aktualizováno 29. září 2017, 06:48

Jsi fotbalista a chceš si vyzkoušet něco nového a netradičního? Zastav se v obchodním centru Galerie Harfa, kde proběhne Mistrovství ČR ve fotbale 1vs1. Hlavní výhra 5000 korun + další hodnotné výhry pro prvních 8 hráčů.

Další články
Nahoru