dnes
Pondělí - polojasno
2°C
zítra
Úterý - skorojasno
4°C
pozítří
Středa - zatazeno
3°C
Pražské krimi

Skočil nebo vypadl? Strážníci poskytli první pomoc zraněnému

Hlídka byla vyslána na pomoc opilci ležícímu u schodiště vysokoškolských kolejí. Muž se závažným poraněním nohou strážníkům řekl, že vypadl z okna v 8. patře. Co se ve skutečnosti stalo, nyní prověřuje Policie ČR.

V sobotu ráno přijali strážníci z Prahy 3 oznámení, že u schodiště místních vysokoškolských kolejí leží opilý muž. Hlídka na místě zjistila, že muž je při vědomí a volá o pomoc. Zjevně opilý mladík měl zranění v obličeji a prosil hlídku, aby mu pomohla vstát a on mohl z místa odejít.

S ohledem na mladíkův stav strážníci na místo přivolali záchrannou službu. Při bližší prohlídce zjistili, že má pod oděvem těžkou zlomeninu nohy. Hlídka mu proto poskytla první pomoc a vyčkala na příjezd záchranářů.

Mladík se následně strážníkům i záchranářům přiznal, že vypadl z okna v 8. patře kolejí, kde bydlí.

Hlídka na místo proto přivolala i Policii ČR, která si celou věc převzala k dalšímu šetření. Zraněného šestadvacetiletého mladíka převezla záchranná služba do nemocnice.


Samota a tma vyhnaly šestiletou dívku před dům

13. prosince 2018 v 08:40

Oznámení o osamocené šestileté dívce přijalo operační středisko městské policie v úterý před 19. hodinou. V ulici Vosmíkových v Praze 8 našla mladá žena před vchodem do domu plačící šestiletou dívku, která bydlí v domě se svou matkou a sestrou.

Řidič, který unikal v kradeném autě, byl obviněn z několika trestných činů

10. prosince 2018 v 10:33

S mužem, který byl v noci na neděli zadržen po divoké honičce v kradeném autě, bylo zahájeno trestní stíhání pro trestné činy krádež, obecné ohrožení, maření výkonu úředního rozhodnutí a vykázání, ohrožení pod vlivem návykové látky a poškození cizí věci. Sdělil to dnes mluvčí pražské policie Jan...

Dezorientovaný cizinec skončil na psychiatrii

7. prosince 2018 ve 13:03

Ve čtvrtek odpoledne přijali strážníci z Prahy 11 oznámení, že ve stanici metra Háje je dezorientovaný muž. „Hlídka podivně se chovajícího muže oslovila, ten však nereagoval, odmítal komunikovat a nekontroloval své chování,“ uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy Irena...

Agresivní schizofrenička zaútočila na strážníky

7. prosince 2018 v 08:59

V pátek večer doručovali strážníci z Prahy 9 písemnost v ulici U Kloubových domů. Hlídka zaslechla hlasitý křik a volání o pomoc z nedaleké Odlehlé ulice. Byt otevřela rozrušená seniorka a sdělila jim, že je s ní její dcera, která trpí schizofrenií a začíná být...

Pomatený cizinec bez boty způsobil v centru Prahy nehodu

3. prosince 2018 ve 14:39

V pátek v poledne prováděl strážník okrskář kontrolní činnost v Ostrovní ulici v Praze 1, kde si všiml muže, který běhal bez jedné boty po ulici, hlasitě pokřikoval na kolemjdoucí a choval se agresivně. Muž se začal před strážníkem schovávat mezi zaparkovanými...

Na oslavu narozenin rozkopl dveře v metru

3. prosince 2018 ve 13:36

Strážníci z Prahy 14 zadrželi mladíka, který rozkopal skleněnou výplň dveří do stanice metra Černý Most. Jako důvod uvedl, že tak chtěl oslavit narozeniny. Případ dále šetří policisté.

Další články
Nahoru