dnes
Čtvrtek - zatazeno
10°C
zítra
Pátek - polojasno
13°C
pozítří
Sobota - obcasny-dest
8°C
Pražské krimi

Sklepař zadržen. Schovával se pod autem

Dnes ve dvě hodiny ráno přijali strážníci z Obvodního ředitelství Městské policie Praha 11 oznámení, že se v Mikanově ulici v prostorách garáží jednoho z domů pohybuje neznámý muž.

Strážníci se na místě spojili s oznamovatelem, který hlídku zavedl do garáží. Hlídka strážníků garáže zkontrolovala a pod jedním ze zaparkovaných automobilů nalezla muže.

Ten se hlídce následně přiznal, že využil situace a vběhl dovnitř, když řidič s automobilem zajížděl do garáží. Poté vypáčil dveře vedoucí ke sklepním kójím a dále násilně otevíral jednotlivé sklepy, kde chtěl odcizit uschované věci.

Strážníci mladíka omezili pro podezření ze spáchání trestného činu na osobní svobodě a celou událost předali Policii ČR.

 


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru