Dnes Čtvrtek - zatazeno -1°C
Zítra Pátek - snih -2°C
Čtvrtek 30. 11. 2023
Svátek má Ondřej
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Skladové vozy - jistota a rychlá mobilita
Ilustrační foto: autopodbaba.cz

Skladové vozy - jistota a rychlá mobilita

Pokud dnes budete chtít koupit nové auto podle svých představ, může se vám klidně stát, že na něj kvůli různým komplikacím od problémů s čipy po problémy s lodní dopravu z Asie budete klidně i více než rok. Pokud však potřebujete auto hned, můžou pro vás být vhodným řešením tzv. skladové vozy. Některé automobilky jich i v dnešní době mají dostatek, takže si v pohodě vyberete ten pravý.

Problémy s výrobou nových automobilů

V loňském roce se automobilový průmysl potýkal se spoustou covidových opatření, která zasáhly celý trh a některé problémy se projevují až do dnešní doby. Určitě jste zaznamenali např. v médiích hodně probíraný problém s čipy, bez kterých dnešní automobily nefungují.

Koupit nový vůz dle vlastní specifikace je dnes tak trochu sázka do loterie. Na druhou stranu nastaly docela žně pro prodejce ojetých automobilů. Ne každý, má ale v autobazary a ojeté vozy důvěru. Naštěstí je tu ještě třetí možnost v podobě koupě skladových vozů. 

Skladový vůz je nové auto, na které nemusíte čekat

Skladové vozy jsou zcela nová auta, která nedávno vyjela z výrobní linky, která mají ve své nabídce autosalony, takže na ně nemusíte čekat. Jedinou jejich nevýhodou je, že už si u nich nemůžete moc hrát se specifikací.

Pokud má autosalon poslední model v červené barvě, nemůžete si vymýšlet, že byste ho raději koupili v bílé barvě. Tedy vlastně ano, ale opět jsme u nejistého termínu dodání vozu.

Podívejte se například na skladové vozy Škoda, kterých je relativně dostatek. Je jen na vás, zda si vyberete nové elektrické SUV Škoda ENYAQ iV, Škoda SUPERB iV nebo dáte přednost kombíku Škoda OCTAVIA.

Jak je to se zárukou?

Záruka se samozřejmě i u skladových vozů počítá až od chvíle, kdy dojde k předání vozu, nedochází tedy k žádnému krácení záruky o dobu, kdy auto stálo u prodejce.

Pokud se vám některý ze skladových vozů zalíbí, můžete v něm jet klidně už zítra ráno do práce. Jen se připravte na závistivý pohled kolegy, který si nové auto objednal už před půl rokem, ale stále je nucený jezdit v plechovce z roku 2000, protože stále čeká na dodání.


Autor: TZ

Úpravy v Táborské ulici zvýší bezpečnost u školy

28. listopadu 2023 ve 21:05

Praha 4 připravila návrh nestavebních úprav, které mají za cíl zvýšit bezpečnost u Základní školy Táborská. Městská část o tom informovala na svém webu. Podle plánů má dojít k instalaci umělých obrubníků u přechodu v Táborské, ale také u vyústění Sezimovy ulice. Cílem je zkrátit délku přechodů a...

Další články
Nahoru