dnes
Čtvrtek - jasno
22°C
zítra
Pátek - oblacno
23°C
pozítří
Sobota - bourky
23°C
Skládky, poškozené lavičky nebo špatné chodníky. Vyfoťte a pošlete na radnici
Foto: Praha 13

Skládky, poškozené lavičky nebo špatné chodníky. Vyfoťte a pošlete na radnici

Radnice Prahy 13 nabízí možnost upozornit úřad pomocí zprávy MMS nebo e-mailu na aktuální problém v úklidu či pořádku na území městské části. Na webových stránkách radnice můžete poté sledovat, jakým způsobem je podnět vyřízen.

Stačí odeslat z mobilního telefonu nebo počítače fotografii poškozené lavičky, nepořádku, rozbitého chodníku, neposekané trávy, vznikající skládky apod. na emailovou adresu: mms@p13.mepnet.cz.

Do textu je třeba uvést zejména co nejpřesnější údaje, které pomohou identifikovat konkrétní místo problému: např. souřadnice GPS, ulici a číslo domu nebo číslo sloupu veřejného osvětlení.

Na této webové stránce pak můžete průběžně sledovat průběh řešení problému až po jeho úplnou nápravu.


Prahou prošly tisíce lidí, u sídla komunistů po nich zůstala rakev

Dnes v 00:11

Metropolí prošly ve středu večer tisíce lidí k připomínce obětí 21. srpna 1969. Podle pořadatelů ze spolku Milion chvilek pro demokracii jich bylo zhruba 10 000. U sídla KSČM nechali rakev se jmény pěti zastřelených a jejich siluety namalované na zemi.

Radnice Prahy 11 bude mít nové stránky

Včera v 06:59

Radnice jedenácté městské části spustí 1. září nové webové stránky, které budou nejen modernější, ale hlavně uživatelsky jednodušší.

Odkaz Baltského řetězu připomínají vlajky Estonska, Lotyšska a Litvy ve foyer Nové radnice

19. srpna 2019 v 18:46

Na oslavu 30. výročí Baltského řetězu neboli Baltské jsou ode dneška do 25. srpna ve foyer Nové radnice vyvěšeny vlajky Estonska, Lotyšska a Litvy společně s informačním bannerem. Připomínají událost, která stvrdila snahy pobaltských zemí vrátit se na mapu Evropy jako nezávislé...

Další články
Nahoru