Dnes Pondělí - jasno 8°C
Zítra Úterý - zatazeno 8°C
Pondělí 22. 4. 2024
Svátek má Evženie
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Skandinávský design v Galerii Butovice, JYSK představil zmodernizovanou prodejnu
Zmodernizovaná prodejna Jysk v Galerii Butovice. Foto(2x): Jysk

Skandinávský design v Galerii Butovice, JYSK představil zmodernizovanou prodejnu

Skandinávský design se pojí zejména s přírodními materiály, světlými barvami a minimalismem a je typický především pro interiérové vybavení. V OC Galerie Butovice si ho teď můžete nejen prohlédnout, ale i přenést do svého domova.

Ve skandinávských domácnostech převládají čisté linie a tlumené barvy. Když se například Dánové přestěhují do nového domu, obvykle nejdřív vymalují všechny stěny nabílo a až poté začínají se samotným zařizováním.

Používají jednoduchý a funkční nábytek, u kterého převládá světlé dřevo, a barvy a vzory se dostávají ke slovu až v podobě textilií a dekorací.

Inspiraci k tomuto mimořádně oblíbenému severskému stylu bydlení můžete najít na prodejně JYSK v pražských Butovicích, kterou tamější zákazníci znají už od roku 2005.

Dánský řetězec vyvinul nový koncept prodejen, který přináší mnoho inspirace v podobě modelových pokojů a výstavek, ve kterých mohou zákazníci vidět tipy na aktuální trendy ve skandinávském pojetí bydlení.  

loznice-jysk

Matracové studio v butovické prodejně JYSK

V nově zrekonstruovaném obchodě najdou zákazníci kromě kompletního vybavení do domácnosti i matracové studio, které je součástí každé prodejny JYSK.

S výběrem vhodné matrace pomůže kvalifikovaný personál, příjemnou a poklidnou atmosféru navodí nová podoba prodejny s podlahou s dekorem dřeva, bodovým osvětlením a tlumenými barvami.

Za skandinávskou nabídkou se můžete kromě nově zmodernizované prodejny v Butovicích vydat i do některé z deseti dalších pražských poboček JYSK nebo můžete inspirativní tipy v oblasti bydlení najít na www.jysk.cz/blog.


Autor: Cen

Společnost pro rozvoj veřejného osvětlení pořádala v Praze konferenci

Včera v 09:10

V kongresovém Top Hotelu Praha se ve dnech 18. a 19. dubna konala 62. konference Společnosti pro rozvoj veřejného osvětlení. Tématem akce bylo ekologické, hospodárné a bezpečné veřejné osvětlení. Generálním partnerem konference byla městská společnost Technologie hlavního města Prahy. „Děkujeme za...

innogy: Oslava myšlenek a nápadů, které mění svět k lepšímu

19. dubna 2024 v 16:43

Světový den kreativity a inovací, který připadá na 21. dubna, byl založen s cílem podpořit kreativní myšlení a inovace ve všech aspektech lidského rozvoje. Původně šlo o reakci Marci Segalové na článek o kreativní krizi v Kanadě v roce 2001.

Národní centrum Stavebnictví 4.0 se opět představí na Stavebním veletrhu

14. dubna 2024 v 18:57

Národní centrum Stavebnictví 4.0 se již podruhé představí na Stavebním veletrhu a Festivalu architektury, který se letos uskuteční ve dnech 24.–27. dubna 2024 na brněnském výstavišti. Organizuje zde stavební hackathon na téma dostupné bydlení i diskuse s influencery, kteří se věnují rozdílným...

innogy pořádá setkání Klubu seniorů s energií

5. dubna 2024 ve 20:29

Společnost innogy pořádá pravidelné setkání Klubu seniorů s energií. „Vážíme si našich bývalých zaměstnanců, kteří v minulosti svoji pracovní dráhu spojili právě s innogy. Každoročně se s našimi seniory potkáváme v lokalitách po celé ČR, abychom s nimi a vedením firmy strávili příjemné chvíle, kdy...

Kariérní dny ČVUT spojí šest tisíc studentů se stovkou firem

5. dubna 2024 ve 12:31

Poptávka po absolventech informatických, elektrotechnických a strojírenských oborů ČVUT na trhu práce neustává. Fakulta strojní (FS) a Fakulta elektrotechnická (FEL) ČVUT v Praze vycházejí vstříc uspořádáním již třetího ročníku Kariérních dnů. Cílem akce, která se koná 9. a 10. dubna...

Podnikatelské fórum v H55

1. dubna 2024 v 06:57

Praze 14 letos končí platnost stávajícího strategického plánu rozvoje. Proto aktuálně připravuje nový, opět desetiletý plán, s názvem „Strategie udržitelného rozvoje 2025+“.

Velikonoce v Praze příjemně překvapily hoteliéry

31. března 2024 ve 20:54

V letošním roce se opět potvrdilo, že s příchodem velikonočních svátků startuje v České republice hlavní turistická sezóna. Jak ukazují aktuální data společnosti HotelTime Solutions, během Velikonoc budou ubytovací kapacity takřka vyprodané (prodáno je...

Další články
Nahoru