Dnes Čtvrtek - jasno 26°C
Zítra Pátek - polojasno 25°C
Čtvrtek 11. 8. 2022
Svátek má Zuzana
Zpravodajství
Aktuální zprávy z hlavního města
Skandinávský design v Galerii Butovice, JYSK představil zmodernizovanou prodejnu
Zmodernizovaná prodejna Jysk v Galerii Butovice. Foto(2x): Jysk

Skandinávský design v Galerii Butovice, JYSK představil zmodernizovanou prodejnu

Skandinávský design se pojí zejména s přírodními materiály, světlými barvami a minimalismem a je typický především pro interiérové vybavení. V OC Galerie Butovice si ho teď můžete nejen prohlédnout, ale i přenést do svého domova.

Ve skandinávských domácnostech převládají čisté linie a tlumené barvy. Když se například Dánové přestěhují do nového domu, obvykle nejdřív vymalují všechny stěny nabílo a až poté začínají se samotným zařizováním.

Používají jednoduchý a funkční nábytek, u kterého převládá světlé dřevo, a barvy a vzory se dostávají ke slovu až v podobě textilií a dekorací.

Inspiraci k tomuto mimořádně oblíbenému severskému stylu bydlení můžete najít na prodejně JYSK v pražských Butovicích, kterou tamější zákazníci znají už od roku 2005.

Dánský řetězec vyvinul nový koncept prodejen, který přináší mnoho inspirace v podobě modelových pokojů a výstavek, ve kterých mohou zákazníci vidět tipy na aktuální trendy ve skandinávském pojetí bydlení.  

loznice-jysk

Matracové studio v butovické prodejně JYSK

V nově zrekonstruovaném obchodě najdou zákazníci kromě kompletního vybavení do domácnosti i matracové studio, které je součástí každé prodejny JYSK.

S výběrem vhodné matrace pomůže kvalifikovaný personál, příjemnou a poklidnou atmosféru navodí nová podoba prodejny s podlahou s dekorem dřeva, bodovým osvětlením a tlumenými barvami.

Za skandinávskou nabídkou se můžete kromě nově zmodernizované prodejny v Butovicích vydat i do některé z deseti dalších pražských poboček JYSK nebo můžete inspirativní tipy v oblasti bydlení najít na www.jysk.cz/blog.


Autor: Cen

Řetězec BILLA otevřel novou prodejnu v Kunraticích

7. srpna 2022 v 07:21

Expanze obchodního řetězce BILLA pokračuje. 4. srpna se otevřela nová prodejna v Kunraticích v Ekonomické ulici. Otevření 49. prodejny v Praze patří do letošního plánu expanze a digitalizace prodejen BILLA, na který společnost vynakládá investici ve výši až 1,32 miliard korun. V letošním roce je...

innogy kupuje slovenského výrobce kogenerací TTS Martin

28. července 2022 v 07:38

Energetická skupina innogy dokončila akvizici slovenského výrobce kogeneračních jednotek a záložních zdrojů elektřiny TTS Martin. Firmu ovládá prostřednictvím společnosti Energo TTS, ve které má 80% podíl. Zbylých 20 % drží syn původního vlastníka Ondrej Korec prostřednictvím své firmy. Transakci,...

Tesco slaví 5 let úspěšného úsilí v oblasti snižování potravinového odpadu

21. července 2022 v 10:18

Odhaduje se, že na celém světě se ročně vyhodí 2,5 miliardy tun potravin. Až 40 procent vypěstovaných potravin končí jako odpad – v zemědělství, potravinářském průmyslu, maloobchodě i domácnostech. Společnost Tesco se zavázala k řešení problému v rámci svých provozoven i celého dodavatelského...

Za pololetí přibylo 474 nespolehlivých plátců DPH

20. července 2022 ve 22:48

V prvním pololetí v ČR přibylo 474 subjektů, které nespolehlivě odvádí DPH nebo závažným způsobem porušují povinnosti vztahující se ke správě daně. Ve srovnání se stejným obdobím loňského roku ale nespolehlivých firmem přibylo téměř o čtvrtinu méně. Aktuálně Dun & Bradstreet na černé listině...

Nezveřejňování finančních výkazů ve sbírce listin může mít pro firmy fatální následky

29. června 2022 ve 14:57

Daňové přiznání za rok 2021 bylo letos možné podávat do konce března v papírové formě, elektronicky do konce dubna a do konce června, pokud společnost využije služeb daňového poradce. Přesto, že se nejzazší termín pro zveřejnění výsledků hospodaření se blíží, finanční výkazy za loňský rok ve...

Další články
Nahoru