dnes
Sobota - jasno
3°C
zítra
Neděle - jasno
7°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
12°C
Pražské krimiZpravodajství

Silvestr policistů: Potyčky, dron, pistol, drogy, kapsáři

Na bezpečný průběh silvestrovských oslav v centru metropole dohlíželo téměř 500 policistů a strážníků. Ti ve valné většině řešili drobné potyčky, přestupky v dopravě nebo přestupky proti občanskému soužití či majetku.

Do tohoto výčtu policisté řadí i nepovolené použití dronu nad památkovou zónou Staroměstského náměstí nebo použití plynové pistole v jednom z barů v Krakovské ulici.

„Kriminalisté v civilu se pro změnu zaměřovali na odhalování případné trestné činnosti. V této souvislosti zaznamenali hned několik případů krádeže a zneužití cizích platebních karet a zasahovali proti prodejcům drog,“ uvedla mluvčí pražské policie Andrea Zoulová.

Na policejní služebně skončili tři dealeři cizí státní příslušnosti, kteří nabízeli drogy turistům přímo na Václavském a Staroměstském náměstí. S přicházející půlnocí policie na Václavském náměstí řešila i případ devastujícího poranění ruky zábavní pyrotechnikou.

Zraněná žena s největší pravděpodobností neodborně manipulovala s takzvanou římskou svící a tato ji explodovala v ruce. Přišla bohužel o pár prstů. „Žena skončila v péči záchranářů a policisté případ vyšetřují jako těžké ublížení na zdraví z nedbalosti,“ dodala policejní mluvčí.


Těžko uvěřitelné, ale těmito průhlednými „dojáky" se mu daří tahat na ulici z důvěřivých Pražanů tisíce

Dnes v 15:31

Pražští kriminalisté prvního policejního obvodu prošetřují několik přestupků, které se sice staly na různých místech metropole, ale pod stejnou legendou. Neznámý muž z náhodně oslovených lidí láká pod různými legendami drobné finanční obnosy, které nikdy nepřesahují částku pěti tisíc korun....

Milovníci koček se sejdou v Praze 11

21. února 2019 ve 13:11

Chovatelé a milovníci koček se mohou od 2. do 3. března těšit na propagační výstavu koček. Výstava Spring Star Show 2019 proběhne v Kongresovém centru TOP HOTEL Praha, Blažimská 4, Praha 11 – Chodov.

Další články
Nahoru