dnes
Čtvrtek - zatazeno
6°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
5°C
pozítří
Sobota - prehanky-snih
3°C
Silničáři opraví komunikace v Praze 4, 20 a 22
Kunratická spojka si zaslouží opravu. Foto: Packa / Wikimedia Commons

Silničáři opraví komunikace v Praze 4, 20 a 22

Pražská Technická správa komunikaci (TSK) opraví v říjnu Kunratickou spojku, Božanovskou ulici a ulici Květnového povstání. Opravy by se měly uskutečnit postupně od 2. do 30. října letošního roku.

TSK u každé z komunikací nejdříve odstraní původní povrch vozovky, následně opraví trhliny v konstrukčních vrstvách a opraví obruby vozovek. Nakonec položí nový povrch a obnoví dopravní značení.

Jako první začne oprava Kunratické spojky, kde bude provoz omezen od 2. do 25. října, a to mezi kříženími spojky s ulicemi K Labeškám a Na Jelenách. Provoz na 1,7 kilometru dlouhém úseku bude veden jednosměrně od ulice K Labeškám na Chodov, ve vybraných fázích oprav bude přerušen zcela.

Úplná uzavírka čeká na řidiče v ulici Božanovská na Praze 20 od 8. do 28. října. Komunikace bude uzavřena v úseku Vysokovská a Domkovská. Celkem ve třech fázích bude postupně uzavírána také Květnového povstání v Praze 22, a to v úseku od křižovatky s K Lipanům až k Holiday Parku.

„Po dobu první fáze bude vedena linka 265 mimo obec Benice. V druhé a třetí fázi bude provoz obnoven. Linka 325 po dobu opravy bude vedena po objízdné trase," uvedla mluvčí TSK Barbora Lišková.  Dopravní omezení bude od 9. do 30. října.


Další články
Nahoru