dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Pražské krimi

Silně zapáchající kudrnáč chytnul ženu za bílého dne na ulici do kravaty a ukradl jí boty. Už ho mají, ale je vyšetřován na svobodě!

Od pondělí 2. května pátrali kriminalisté čtvrtého policejního obvodu po muži, který v ulici Sportovní v Praze 10 chvilku po 16. hodině přepadl, ženu, která šla po ulici. Přistoupil k ní zezadu, chytil ji okolo krku do takzvané kravaty a povalil na zem.

Poškozené pak z nohou zul její boty a dal se na útěk. Toho si všiml náhodný svědek, který podezřelého začal pronásledovat, po chvilce ho dohnal a boty mu sebral. Pak se vrátil zpátky k poškozené, obuv jí vrátil a odešel pryč. Stejně tak z místa odešel i agresivní útočník.

„Prošetřováním případu kriminalisté zjistili, že podezřelý muž přepadenou ženu několik hodin sledoval, cestoval s ní v MHD a pozoroval ji při nákupech bot v obchodním centru. Měl dlouhé kudrnaté černé prošedivělé vlasy stažené do culíku a silně zapáchal,“ uvedl mluvčí pražské policie Jan Daněk.

Díky medializaci případu se kriminalistům sešly čtyři poznatky k totožnosti podezřelého muže. Všechny směřovaly k jedné konkrétní osobě, proto byl tento muž v úterý 10. května kriminalisty zadržen v místě svého bydliště v Praze.

„Čtyřiatřicetiletý muž se při zadržení nebránil a při následném výslechu se k přepadení doznal. Následně s ním detektivové zahájili trestní stíhání pro trestný čin loupež. Zároveň také zažádali o vypracování znaleckého posudku z oboru zdravotnictví, odvětví psychiatrie. Stíhání je vedeno na svobodě,“ dodal Daněk.


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru