dnes
Čtvrtek - oblacno
7°C
zítra
Pátek - snih-dest
5°C
pozítří
Sobota - snih
2°C
Šílenec: Naládoval se perníkem, potom předvedl tuto „show“
Zatýkání zdrogovaného řidiče. Foto: Policie ČR

Šílenec: Naládoval se perníkem, potom předvedl tuto „show“

Zdrogovaný řidič se zákazem řízení a příkazem k zatčení se při kontrole prokázal cizími doklady. Poté začal ujíždět, daleko ovšem nedojel.

Policisté z pražské pohotovostní motorizované jednotky první lednovou neděli krátce po deváté hodině ve Střížkovské ulici zastavili peugot pro silniční kontrolu. Řidič byl nervózní a předložil doklady s fotografií někoho jiného.

Náhle sešlápl plyn a začal ujíždět. Jeden z policistů se ho ještě snažil vytáhnout z auta otevřenými dveřmi, to se mu však nepodařilo a řidiči se podařilo odjet.

Policisté ho proto začali pronásledovat ulicemi Vosmíkových – Chlumčanského – Krejčího – Primátorská – Zenklova – U libeňského pivovaru.

„Během této agresivní jízdy vjel několikrát do protisměru, projel křižovatku na červený světelný signál a opakovaně jel dokonce po chodníku, přičemž ohrozil nic netušící chodce,“ uvedla mluvčí pražské policie Iveta Martínková.

Téměř pětiminutová zběsilá honička skončila až na křižovatce ulic Čuprova a Prosecká, kde se autu postavil do cesty sloup veřejného osvětlení, který ho odmrštil do svodidel.

Osmadvacetiletý muž seděl za volantem i přesto, že měl vysloven platný zákaz řízení. Provedená orientační zkouška u něj prokázala přítomnost pervitinu a navíc na něj byl vydán příkaz k zatčení, jelikož nenastoupil výkon trestu odnětí svobody za drogovou kriminalitu.

„Zřejmě navíc neunikne ani podezření z trestného činu ublížení na zdraví z nedbalosti, jelikož spolujezdkyně během nehody utrpěla zranění. Nutno také zmínit, že se jedná o recidivistu, který byl již v minulosti desetkrát soudně trestán za majetkové delikty,“ pokračovala Martínková.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru