dnes
Pondělí - zatazeno
6°C
zítra
Úterý - zatazeno
7°C
pozítří
Středa - polojasno
4°C

Showroom nábytku a velvyslanectví sídlí v Delta haus na Vinohradech

Realitně-konzultantská společnost 108 AGENCY uzavřela pronájmy na nové kancelářské a obchodní prostory. Showroom LIGNE ROSET zabírá 422 m2 a patří mezi jeden z největších v Praze. Velvyslanectví Bolívarovské republiky Venezuela se do Delta hausu v Šafaříkově ulici přestěhovalo z ulice Sněmovní v Praze 1. Pronajalo si zde kanceláře o velikosti 450 m2.   

Delta haus je moderní kancelářská budova o sedmi nadzemních podlažích. Nachází se v zajímavé lokalitě na pomezí Vinohrad a Nuslí, je proto ideálně dostupný nejenom metrem a tramvají, ale díky blízké magistrále i automobilem. V okolí je nájemcům k dispozici dokonalá občanská vybavenost včetně restaurací, kaváren, obchodů a zeleně.

Francouzská firma LIGNE ROSET, jejíž historie sahá až do roku 1860, patří k nejvýznamnějším světovým výrobcům designového nábytku. Nabízí kompletní vybavení bytových interiérů včetně svítidel a doplňků.

Velvyslanectví Bolívarovské republiky Venezuela dlouhou dobu sídlilo v kancelářích naproti vchodu do Poslanecké sněmovny ve Sněmovní ulici. „Právě proto, že se naše původní kanceláře nacházely v památkově chráněné historické části Prahy, si v novém sídle ceníme moderních prostor, které je možné bez větších nároků upravovat podle našich představ. Výhodná je i lokalita v blízkosti metra, díky níž se k nám oficiální delegace, individuální turisté a obchodní partneři pohodlně dostanou,“ popisuje J. E. Víctor Julián Hernándéz León, mimořádný a zplnomocněný velvyslanec v České republice. Pronájem v budově Delta haus má velvyslanectví uzavřeno na 10 let.    


Vánoce s Klokanem na stadionu

Dnes v 11:10

Vánoce s Klokanem na hlavním stadionu v Ďolíčku v sobotu 16. prosince od 14 do 18 hodin. Na náměstíčku a ochozu stadionu budou připraveny fotbálky, PS4, zdobení perníčků, Kafe s Klokanem, florbalové hřiště. Prvních sto příchozích dětí dostane dáreček.

Praha 2: Kryt na Folimance v sobotu naposledy

Dnes v 10:58

Městská část Praha 2 po celý rok 2017 umožnila navštívit kryt civilní ochrany Folimanka. Poslední – dvanáctá – letošní prohlídka je plánována na sobotu 16. prosince od 9 do 15 hodin i s malým předvánočním občerstvením.

Předvánoční Pravý bleší trh v Továrně

Dnes v 09:20

Letos poslední hledání staronových pokladů na Pravém Bleším Trhu v Továrně v sobotu 16. prosince od 10 do 16 hodin.

Praha 2: Do Gröbeho vily letos naposledy

Dnes v 08:41

Naposledy v tomto roce se můžete podívat do Gröbeho vily v sobotu 16. prosince od 17 hodin. Komentovanou prohlídku povede Jiřina Nováková.

Starobohnické vánoční těšení: Jarmark, koledy, program pro děti, svařené víno

Dnes v 07:44

V neděli 17. prosince se od 12 do 18 hodin koná na náměstí před kostelem sv. Petra a Pavla ve Starých Bohnicích již 9. ročník Starobohnického vánočního těšení. Na návštěvníky čekají hudební a divadelní vystoupení, jarmark a ukázky tradičních vánočních zvyků

Praha 10 zve na Vánoce na Kubáni

Dnes v 07:23

V sobotu 16. prosince na návštěvníky čekají Staročeské vánoce.

Adventní koncert v kapli sv. Václava v Suchdole

Dnes v 07:12

Společný Adventní koncert dětského pěveckého sboru ZŠ M. Alše Mikeš pod vedením Evy Benešové a suchdolského velmi smíšeného sousedského příležitostného sboru Suchdol zpívá pod vedením Martina Boumy se koná v pátek 15. prosince od 17:30 hodin v kapli sv. Václava na Kozích...

Vánoční Břevnovský jarmark

Dnes v 07:07

Na vánočním Břevnovském jarmarku máte možnost nakoupit dárky v sobotu 16. prosince od 11 do 19 hodin.

V Muzeu Bedřicha Smetany uvidíte novou výstavu Smetana zapomenut v kameni

Dnes v 07:06

V Muzeu Bedřicha Smetany bude od 6. prosince 2017 až do 20. prosince 2018 k vidění nová fotografická „smetanovská“ výstava, tentokrát věnovaná pomníkové tvorbě. Výstava vznikla na základě ročního rozsáhlého terénního průzkumu po celé České republice, během něhož bylo zaznamenáno kolem 100 objektů...

Vánoční SLOU Fashion Days

Dnes v 07:00

První vánoční SLOU Fashion Days 15. a 16. prosince na Smetanově nábřeží.

Adventní zpívání na Kozím plácku

Včera v 09:01

Praha 1 a radní pro oblast školství a spolků Eva Špačková zvou na Adventní zpívání na Kozím plácku ve čtvrtek 14. prosince od 17 hodin.

Další krátké zprávy
Nahoru