dnes
Sobota - zatazeno
8°C
zítra
Neděle - obcasny-dest
5°C
pozítří
Pondělí - skorojasno
4°C
Showcase festival v pivovaru Staropramen představí vycházející hvězdy zámořské scény
Showcase festival se koná tento pátek a sobotu.

Showcase festival v pivovaru Staropramen představí vycházející hvězdy zámořské scény

Promotéři největších evropských festivalů a hudební producenti z celého světa se 1. a 2. listopadu sejdou v pivovaru Staropramen, kde se uskuteční Nouvelle Prague, vůbec první showcase festival pořádaný v Česku managementem festivalu Rock for People. Jeho cílem je stát se i nejvýznamnější hudební akcí pro odbornou veřejnost u nás. Kromě odborníků z hudební branže však mohou festivalová vystoupení navštívit také všichni, kdo mají zájem poznat vycházející hvězdy zámořské hudební scény, které mají ambice na úspěch také v Evropě.

Showcase festivaly pomáhají nadějným, ale zatím ne příliš známým umělcům. Slouží pro ně jako příležitost veřejně se předvést a upoutat pozornost důležitých lidí z hudební branže. Ti jim mohou následně nabídnout nějakou možnost spolupráce, například účast na festivalech nebo dokonce smlouvu s hudebním vydavatelstvím.

„A právě několik desítek významných zahraničních pořadatelů letních festivalů a hudebních agentů se pokusí zaujmout talentovaní interpreti a kapely především ze zámoří. Kromě nich na Nouvelle Prague vystoupí také dva headlineři: britská písničkářka Lucy Rose a undergroundová hip-hopová formace Dilated Peoples z USA,“ prozradil Michal Rejzek, PR manažer Nouvelle Prague.

První ochutnávku showcase festivalu Nouvelle Prague přinesl Staropramen svým fanouškům již v září letošního roku, kdy v rámci hudebního festivalu Smíchov Open Air nabídl také vystoupení několika kapel na Nouvelle Prague Stage.

„Od našich fanoušků víme, že vystoupení kapel na tomto podiu mělo obrovský úspěch. Jsme proto rádi, že můžeme být partnerem takto významného hudebního festivalu a že můžeme pozvat naše fanoušky k nám do pivovaru na kvalitní pivo a dobrou muziku,“ dodává Soňa Bušová, manažerka značky Staropramen.

„Na prostorném nádvoří v areálu pivovaru Staropramen vyroste vyhřívaný stan, návštěvníkům bude k dispozici také restaurace Staropramen Potrefená husa, konferenční prostory, bary, hudební klub Phenomen a VIP salonky,“ uvedl Jan Vošta, event a sponzoring manager Staropramenu.

Program festivalu Prague Nouvelle

Pátek 1. listopadu:
18:00 City of Glass (CAN)
18:40 Little Suns (CAN)
19:20 Jeremy Loops (RSA)
20:00 Dorine Levy (ISR)
21:05 Lucy Rose (UK)
  

Sobota 2. listopadu:
18:00 Technical Kidman (CAN)
18:40 Local Foreigners (NZ/SAE/UK)
19:20 Neon Windbreaker (CAN)
20:00 Money for Rope (AUS)
21:05 Dilated Peoples (USA)


Autor: Renata Rákosová

Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Včera ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Včera v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru