dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
1°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Letní Praha

Sexposed - Bez cenzury: Výstava v Galerii Školská 28

Téma sexuality, tělesnosti, fyzické zranitelnosti a také nemoci zpracovává výstava Sexposed – Bez cenzury. Prezentuje dílo jedenácti mladých výtvarníků, kteří se k těmto námětům vztahují.

Výstava se koná v rámci festivalu Prague Pride. V rámci dnešní vernisáže v 18 hodin proběhne také performance Miriamy Kardošové.

Vystavující umělci: Andrej Dúbravský, Jan Ďurina, Adam Jílek, Miriama Kardošová, Filip Kůrka, Eva Maceková, Barbora Maštrlová, Tomáš Němec, Jana Šárová, Olga Šímová.

O festivalu Prague Pride si přečtěte zde. Podívejte se i na fotografie uplynulého ročníku: Festival Prague Pride chce letos ukázat rozdíly mezi tolerancí a respektem 

Sexposed je multižánrový kolaborativní projekt platforem Artedu a Kinolab, který upozorňuje na společensky opomíjené téma HIV, prevenci, ale i problém sociálního vyloučení a stigmatizaci HIV+.

Prague Pride zahajuje koncertem

Na Prague Pride se projekt Sexposed představí také skrze divadelní sekci Prague Pride Theatre a filmově-diskuzním večerem Chemswingers.

Otevírací doba: po – st – pá – so – ne, 11–17 hodin.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru