Dnes Pondělí - mlha 1°C
Zítra Úterý - zatazeno 2°C
Úterý 2. 3. 2021
Svátek má Anežka
Koronavirus
Aktuální informace o šíření epidemie v Praze.
Zpravodajství

Setkání s veřejností k projektu branického pivovaru

Ve čtvrtek 10. července bude další příležitost pro občany Braníka, aby si popovídali s investorem ohledně záměru Zemského pivovaru s Dominikánským dvorem. Akce se odehrává v Cafe Pink Bear, Branická 43, od 15:30 do 18:30 hodin.

28. srpna bude zastupitelstvo Prahy 4 rozhodovat o nájemní smlouvě vztahující se k záměru pivovaru. Město již obdrželo připomínky od občanů k nájemní smlouvě.

„Doufáme, že ti, kteří mají připomínky a dotazy k našemu záměru, využijí vícero příležitostí, které nabízíme, aby se seznámili s naším projektem a zeptali se přímo zástupce investora a managementu Zemského pivovaru. Těšíme se na případné shledání,“ zvou zástupci pivovaru na čtvrteční akci v branické kavárně.


Kdy na radnici Prahy 13 v březnu

Včera v 16:37

V návaznosti na usnesení vlády se od pondělí 1. března mění úřední hodiny Úřadu městské části Praha 13.

Praha 5 spouští elektronický portál občana. V první fázi ho využijí majitelé psů

Včera v 11:26

Přihlášení nebo odhlášení, ale i uhrazení místního poplatku za psa a to vše z pohodlí domova. Praha 5 rozjíždí pilotní téma Portálu občana od 1. března.

Praha 2: Omezení činnosti matričního úřadu

28. února 2021 ve 20:58

Od pondělí 1. března bude z důvodu karanténního opatření dočasně omezena matriční agenda radnice Prahy 2. V provozu zůstává pouze vydávání matričních dokladů.

Další články
Nahoru