dnes
Sobota - jasno
18°C
zítra
Neděle - polojasno
22°C
pozítří
Pondělí - polojasno
23°C
Zpravodajství

Setkání s veřejností k projektu branického pivovaru

Ve čtvrtek 10. července bude další příležitost pro občany Braníka, aby si popovídali s investorem ohledně záměru Zemského pivovaru s Dominikánským dvorem. Akce se odehrává v Cafe Pink Bear, Branická 43, od 15:30 do 18:30 hodin.

28. srpna bude zastupitelstvo Prahy 4 rozhodovat o nájemní smlouvě vztahující se k záměru pivovaru. Město již obdrželo připomínky od občanů k nájemní smlouvě.

„Doufáme, že ti, kteří mají připomínky a dotazy k našemu záměru, využijí vícero příležitostí, které nabízíme, aby se seznámili s naším projektem a zeptali se přímo zástupce investora a managementu Zemského pivovaru. Těšíme se na případné shledání,“ zvou zástupci pivovaru na čtvrteční akci v branické kavárně.


Provoz zákaznického centra PVK bude v srpnu bez omezení

9. července 2020 v 10:05

Od 1. srpna obnoví Pražské vodovody a kanalizace provoz zákaznického centra v Dykově ulici. Zákaznické centrum se uzavřelo v druhé polovině března kvůli rozhodnutí vlády související s pandemií způsobené koronavirem. V omezeném režimu bylo znovu otevřeno 4. května.

Praha 2 pro podnikatele: Inzerovat v Novinách Prahy 2 mohou se slevou

9. července 2020 v 07:11

Radní Prahy 2 přijali v dubnu opatření ke zmírnění dopadů epidemie koronaviru na podnikatelské a další subjekty.

Do budovy úřadu Prahy 2 s roušku

8. července 2020 v 11:43

Povinná ochrana úst a nosu plošně zůstala už jen ve zdravotnických a sociálních zařízeních, na větších akcích uvnitř a v metru.

Pocitová mapa Prahy 9: Označte místo, které chcete změnit

8. července 2020 v 07:58

Na základě sběru názorů a pocitů obyvatel deváté městské části, které se týkají kvality životního prostředí v jejich bezprostředním okolí, a klimatických změn, které ho ovlivňují, vznikla Pocitová mapa.

Další články
Nahoru