dnes
Úterý - obcasny-dest
8°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražský život

Setkání rodičů s psycholožkou: K čemu jsou dobří babička a dědeček

Novoměstská radnice připravila bezplatný pravidelný program pro rodiny s dětmi Setkávání rodičů s psycholožkou. Na společném setkání se maminky a tatínkové mohou volně ptát zkušených psycholožek na své trable ve výchově dětí. Lektorka nejprve pohovoří obecně k tématu a poté bude prostor pro otázky a sdílení zkušeností mezi rodiči. Setkání střídavě povedou dvě zkušené psycholožky Anna Stodolová a Jarmila Čierná.

Setkání bude probíhat ve čtvrtek 10. března od 9 do 11:30 hodin v Žulovém baru Novoměstské radnice. Vstup zdarma, hlídání dětí za symbolický poplatek 50korun.

Kdo setkání povede?
Jarmila Čierná
PhDr. Jarmila Čierná, psycholožka, supervizorka, lektorka. Studium psychologie absolvovala v r. 1974. Pak se profesně věnovala rodinným vztahům, výchově dětí problémům s výchovou, krizovým situacím v životě lidí a tomu, jak je zvládat, agresivnímu jednání.
Při setkáních s rodiči ji zajímají témata rodinného soužití, mezigeneračních vztahů, rodičovských rolí a potřeb rodičů, vývoje dětí a jejich potřeb, jejich vztahů. Je vdaná, má 2 dospělé děti a 6 vnoučat.

Anna Stodolová
PhDr. Anna Stodolová vystudovala psychologii na FF UK v Praze. Od roku 1996 pracuje v SOS centru Diakonie, kde se věnuje krizové intervenci, psychoterapii a poradenství. Je zde zapojena do projektu Násilí ve vztazích, kde nabízí terapii původcům agrese ve vztazích. Pracuje také v soukromé praxi v Modřanech. V rámci terapie pracuje individuálně s dospělými a adolescenty. Nabízí také párovou terapii. Lektoruje kurzy krizové intervence a kurzy práce s agresí ve vztazích. Od roku 2008 připravuje besedy pro rodiče, kde se věnuje tématům výchovy a partnerských vztahů. Ve volném čase se věnuje sportu a hudbě. Je vdaná a má 5 dětí.

Kontakt: Bedřiška Kotmelová, Novoměstská radnice, tel.: 607627307, kotmelova@nrpraha.cz.

Karlovo nám. 1/23, 120 00 Praha 2.


Další články
Nahoru