dnes
Neděle - snih
2°C
zítra
Pondělí - zatazeno
1°C
pozítří
Úterý - polojasno
5°C
Pražské krimi

Šestnáctiletí mladíci se nejdříve topili v alkoholu, pak ve zvratkách

Hned dva případy opilých šestnáctiletých mladíků řešili pražští strážníci.

Prvního mladistvého řešili strážníci z Prahy 10. V pátek ve večerních hodinách prováděla hlídka běžnou hlídkovou činnost v ulici Přelucká, kde si před vchodem do nákupního centra povšimla mladíka, který ležel na lavičce.

Z mladíka byl silně cítit alkohol. Při následné kontrole totožnosti začal zvracet a ztrácet rovnováhu. Do doby příjezdu záchranářů strážníci kontrolovali jeho životní funkce. Ve chvíli, kdy si ho záchranáři přebírali do své péče, začal být agresivní. Bylo mu zjištěno 1,93‰ alkoholu v dechu.

Druhý případ řešili strážníci z Prahy 2 v sobotu hodinu po půlnoci. Na Karlově náměstí si hlídka městské policie povšimla na zemi ležícího mladíka, který měl kolem sebe zvratky. Byl z něj silně cítit alkohol a nebyl schopen se vůbec komunikovat.

Strážníci proto na místo přivolali záchrannou službu, která si jej převzala do své péče. U mladíka bylo dechovou zkouškou naměřeno 1,53 ‰ alkoholu v dechu.


Kvůli rukám a hlavě strašidelně vypadající nahý cizinec předvedl půlnoční divadlo na chodbě

29. prosince 2017 ve 20:53

V pátek hodinu po půlnoci bylo přijato na Obvodním ředitelství městské policie Prahy 3 oznámení, že se na Žižkově v ulici Krásova na chodbě v jednom z domů nachází nahý muž.

Další články
Nahoru