Dnes Neděle - jasno 10°C
Zítra Pondělí - skorojasno 11°C
Neděle 28. 5. 2023
Svátek má Vilém
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Šestnáctiletá dívka spadla z vyšehradských hradeb, se zraněními skončila v nemocnici
Zásah záchranářů na místě pádu dívky. foto: ZZS HMP

Šestnáctiletá dívka spadla z vyšehradských hradeb, se zraněními skončila v nemocnici

S hradeb Vyšehradu spadla včera odpoledne šestnáctiletá dívka. Přežila, ale má zraněnou páteř. Poškozená byla pánev a nohy. Na twitteru o tom informovala pražská záchranná služba.

„Na místě okamžitě zastavila okolo jedoucí posádka rychlé záchranné pomoci. Tu následně doplnila lékařka. Dívku jsme uvedli do umělého spánku,“ uvedli záchranáři. Zraněnou následně transportovali do motolské nemocnice.

Příčiny pádu vyšetřuje pražská policie. Podle prvotních informací šlo zřejmě o nešťastnou náhodu, sdělil policejní mluvčí Jan Daněk.


Autor: puc

V Praze 11 zasedne kontrolní výbor, radnice zveřejnila program

25. května 2023 v 10:44 | Aktualizováno 24. května 2023, 10:44

Jednání kontrolního výboru jedenácté městské části je veřejné, koná se ve středu dne 31. května od 17 hodin v zasedací místnosti Vidimova v budově Úřadu MČ Praha 11.

Na protidrogové programy ve školách dá Praha 18 letos 75 tisíc korun

25. května 2023 v 08:37

V rámci primární protidrogové prevence osmnáctá městská část podporuje jednotlivé školy příspěvky na protidrogové programy podle individuálního výběru základními nebo mateřskými školami. Pro letošní rok je v rozpočtu počítáno s částkou 75 tisíc korun. Informovala o tom místostarostka Prahy...

Jednání Komise pro kulturu a spolky RMČ Praha 11

24. května 2023 v 07:01

Komise pro kulturu a spolky v Praze 11 se bude mimo jiné věnovat nabídce Letního putovního kina, akcím a výstavám na radnici nebo literární soutěži O zlatý klíč. Jednání komise pro kulturu a spolky je veřejné. Koná se ve čtvrtek dne 25. května od 17:30 hodin v kanceláři vedoucího odboru školství a...

Další články
Nahoru