Dnes Středa - oblacno 5°C
Zítra Čtvrtek - prehanky-dest 2°C
Středa 24. 4. 2024
Svátek má Jiří
Nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz za zvýhodněné ceny.
Šestnáctiletá dívka spadla z vyšehradských hradeb, se zraněními skončila v nemocnici
Zásah záchranářů na místě pádu dívky. foto: ZZS HMP

Šestnáctiletá dívka spadla z vyšehradských hradeb, se zraněními skončila v nemocnici

S hradeb Vyšehradu spadla včera odpoledne šestnáctiletá dívka. Přežila, ale má zraněnou páteř. Poškozená byla pánev a nohy. Na twitteru o tom informovala pražská záchranná služba.

„Na místě okamžitě zastavila okolo jedoucí posádka rychlé záchranné pomoci. Tu následně doplnila lékařka. Dívku jsme uvedli do umělého spánku,“ uvedli záchranáři. Zraněnou následně transportovali do motolské nemocnice.

Příčiny pádu vyšetřuje pražská policie. Podle prvotních informací šlo zřejmě o nešťastnou náhodu, sdělil policejní mluvčí Jan Daněk.


Autor: puc

Byla vyhlášena studentská literární soutěž v angličtině k výročí Listopadu

Včera v 18:02

Studenti středních a vysokých škol v Česku a na Slovensku se mohou zúčastnit nové literární soutěže. V eseji, reportáži nebo povídce na téma spojené s odkazem Sametové revoluce, od níž letos uplyne 35 let, mohou své práce v angličtině posílat do 30. června. Výsledky plánuje Anglo-americká vysoká...

Škola a školka hledají školníka

21. dubna 2024 v 10:05

ZŠ a MŠ Praha 4, Sdružení 1080 přijme do svého kolektivu od 1. srpna na hlavní pracovní poměr školníka. Jeho úkoly budou zahrnovat běžné údržbářské a provozní práce ve škole a na školním pozemku.

Praha 14 uspořádala deváté setkání koordinátorů environmentální výchovy

21. dubna 2024 v 10:03

Praha 14 byla letos již podeváté hostitelem setkání koordinátorů environmentální výchovy v pražských mateřských, základních a středních školách. Na organizaci dubnové akce se vedle městské části i tentokrát podílely dvě stálice: „Ekoškola“ ZŠ Generála Janouška, vedená ředitelkou Jaroslavou...

Další články
Nahoru