dnes
Pondělí - jasno
1°C
zítra
Úterý - skorojasno
1°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
Advent v PrazeDětská PrahaKomerční sdělení

Šestka připravila adventní víkendy plné zábavy ve společnosti legendárních hraček

Až do 23. prosince se obchodní centrum Šestka promění v opravdový ráj pro všechny děti i hravé dospěláky. Nepřeberné množství hraček, se kterými si budou moci hrát v připravených hernách, obohatí čtení pohádek, filmové projekce a spousta soutěží o pohádkové ceny.

Ikonická dokonalá panenka Barbie a její kamarádky, strašidelně stylové příšerky z Monster High, dechberoucí rychlá auta ze stáje Hot Wheels či roztomilá modrá Mašinka Tomáš – oblíbené hračky, které již léta baví děti po celém světě. A nyní je můžete všechny potkat na jednom místě a některé z nich dokonce v životní velikosti!

Pro ty nejmenší je určený dětský koutek s oblíbenou Mašinkou Tomášem a jejími kamarády z železničního depa na ostrově Sodor. Malé slečny si budou moci v hernách vybrat z nepřeberného množství panenek.

Od oblíbené panenky Barbie a jejích kamarádek, tajuplných příšerek z Monster High, až po děti známých pohádkových postav, například dcery Sněhurky, z elitní pohádkové školy Ever After High. A své oblíbené panenky budou moci potkat i v životní velikosti.

A pokud máte doma kluka, pošlete ho, ať si i s tatínkem zazávodí na autodromu Hotwheels, zalétá si s Práškem z oblíbeného filmu Letadla, zaburácí s Bleskem McQueenem a na závěr se můžou všichni společně vyřádit v BOOMco herně.

„BOOMco herna bude v našich podmínkách skutečně unikátní. K dispozici máme množství blasterů a šipek a v herně nechybí ani terénní překážky,“ popisuje Leoš Pajer, marketingový manažer OC Šestka. „Pro ty, kteří budou chtít změřit síly v týmech, máme připravenou i možnost zarezervovat si hernu jen pro sebe,“ dodává.

A zatímco si děti budou hrát v některé z mnoha heren, vy si můžete odpočinout ve speciální relax zóně pro maminky nebo občerstvit tělo i ducha ve Scrabble playcafé.

Všechny hračky si budete moci samozřejmě i zakoupit, nebo je třeba vyhrát v některé z mnoha soutěží, které poběží každý víkend. Připravená je i oblíbená malířská soutěž. Její průběh, hlasování i výsledky budou k dispozici na Facebooku tohoto oblíbeného pražského centra.

Další informace k programu v OC Šestka na www.oc-sestka.cz a na www.facebook.com/ocsestka.


Děti, které navrhly hřiště, přišly na radnici

13. prosince 2017 v 07:24

Minulý týden zastupitelstvo MČ Prahy 10 přivítalo žáky ze Základní škola Karla Čapka, kteří se aktivně zapojili do participativního rozpočtu. Navrhli vznik workoutového hřiště V Heroldových sadech, veřejnost jejich návrh odhlasovala. Dnes je hřiště již několik měsíců úspěšně...

Dětem nestačí jen předčítat. Příběhy je musíme naučit vnímat a přemýšlet o nich

6. prosince 2017 ve 13:24

Předčítání s porozuměním je aktivita podporující čtenářskou pregramotnost. Je to interaktivní proces, při kterém je potřeba posluchače vtáhnout do děje. Dítě by mělo mít prostor pro vlastní komentář k obrázkům, mělo by se naučit odpovídat na otázky týkající se textu, interpretovat děj a formulovat...

Další články
Nahoru