dnes
Neděle - jasno
33°C
zítra
Pondělí - jasno
33°C
pozítří
Úterý - skorojasno
27°C
Seniorka zemřela v Košířích po srážce s tramvají
Srážky chodců s tramvajemi občas mívají bohužel tragické následky. Ilustrační foto: Policie ČR

Seniorka zemřela v Košířích po srážce s tramvají

Pětaosmdesátiletá seniorka zemřela dnes večer v Košířích poté, co ji srazila tramvaj. Zůstala zaklíněna pod vozem a záchranáři už jí nedokázali pomoci.

Nehoda se stala u zastávky Poštovka na Plzeňské ulici po 18:30, hasiči tam zasahovali od 18:43. Zvedli tramvajovou soupravu pomocí speciálních vaků a hydraulického zvedáku. Na místo byl povolán i technický automobil hasičů dopravního podniku.

„Po velmi náročném vyprošťování byla osoba předána do péče záchranářů,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Těžce zraněná žena bohužel zemřela. Nehodu vyšetřuje Policie ČR. 

Provoz linek 9,10 a 16 byl v obou směrech asi půl hodiny přerušen. V úseku Motol – Kavalírka byla zavedena náhradní autobusová doprava.


DogFest 2018 zve na soutěže, představení i program pro děti

16. srpna 2018 v 07:52

Festival pro milovníky psů, psy a pejskaře DogFest zaplní Prahu 9 – Střížkov. Těšte se na psí soutěže, agility i pomoc útulkům v sobotu 1. září hned vedle metra Střížkov. Celý den bude plný zábavy a psí tématiky. Návštěvníci se mohou těšit na překážkové dráhy, agility, soutěže, psí představení...

Praha plánuje efektivní a ekologické zásobování provozoven v Pražské památkové rezervaci

15. srpna 2018 v 15:20

Ulevit přeplněnému centru a zlepšit stav ovzduší chce Magistrát hl. m. Prahy pomocí v Česku ojedinělého inovativního projektu sdíleného konsolidačního centra, ze kterého by bylo zboží do provozoven efektivně distribuováno elektromobily. Pilotní projekt počítá se zapojením minimálně...

Další články
Nahoru