dnes
Pátek - jasno
19°C
zítra
Sobota - jasno
15°C
pozítří
Neděle - zatazeno
12°C
Seniorka zemřela v Košířích po srážce s tramvají
Srážky chodců s tramvajemi občas mívají bohužel tragické následky. Ilustrační foto: Policie ČR

Seniorka zemřela v Košířích po srážce s tramvají

Pětaosmdesátiletá seniorka zemřela dnes večer v Košířích poté, co ji srazila tramvaj. Zůstala zaklíněna pod vozem a záchranáři už jí nedokázali pomoci.

Nehoda se stala u zastávky Poštovka na Plzeňské ulici po 18:30, hasiči tam zasahovali od 18:43. Zvedli tramvajovou soupravu pomocí speciálních vaků a hydraulického zvedáku. Na místo byl povolán i technický automobil hasičů dopravního podniku.

„Po velmi náročném vyprošťování byla osoba předána do péče záchranářů,“ uvedl mluvčí pražských hasičů Martin Kavka. Těžce zraněná žena bohužel zemřela. Nehodu vyšetřuje Policie ČR. 

Provoz linek 9,10 a 16 byl v obou směrech asi půl hodiny přerušen. V úseku Motol – Kavalírka byla zavedena náhradní autobusová doprava.


Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Včera v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Včera v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

17. října 2018 v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru