dnes
Pátek - polojasno
5°C
zítra
Sobota - zatazeno
3°C
pozítří
Neděle - skorojasno
2°C
Seniorka s Alzheimerem a stařeckou demencí se ztratila z jídelny v obchoďáku
Vysočanská Galerie Fénix. Foto: galeriefenix.eu

Seniorka s Alzheimerem a stařeckou demencí se ztratila z jídelny v obchoďáku

Pražští kriminalisté pátrají od středeční půl čtvrté odpoledne po čtyřiasedmdesátileté seniorce, kterou naposledy viděla její vnučka v obchodním centru Galerie Fénix v pražských Vysočanech, kde se ztratila z tamní jídelny. Pohřešovaná trpí stařeckou demencí a Alzheimerovou nemocí, u sebe by měla mít pouze občanský průkaz, finanční hotovost a průkaz pojištěnce.

SENIORKA SE NAŠLA!

Vnučka svoji babičku ve čtvrtek kolem patnácté hodiny nalezla v ulici K Olympiku, seniorka byla podchlazená, hladová, ovšem nebyla viditelně zraněná a v podstatě byla v pořádku. Vnučka objížděla od včerejšího dne všechna místa, ke kterým mohla mít její babička vztah a na jedné z posledních vytipovaných lokalit ji pak nalezla.

Seniorka je vysoká asi 160 centimetrů, střední postavy, má krátké šedivé vlasy, světlou pleť a jejím zvláštním poznávacím znamením je bradavice nad pravým okem. Oblečená je do dlouhého šedého kabátu, šedých kalhot, na nohou má hnědé dámské boty olemované kožíškem a na hlavě bílou pletenou čepici s kšiltem.

Policisté už oslovili ke spolupráci například městskou policii nebo i pracovníky dopravního podniku, pátrání je ovšem prozatím bezvýsledné. „Jakékoliv informace k pohybu této pohřešované seniorky přijmou policisté na bezplatné tísňové lince 158,“ uvedla mluvčí pražské policie Jana Rösslerová.

Pohřešovaná seniorka

pohresovana-seniorka-nahled

* zdroj: Policie ČR


Zavolal je manžel, byla v příšerném stavu! Její „míry“ šokovaly, ani se je nesnažte tipnout

7. prosince 2017 v 17:09

S žádostí o pomoc se na tísňovou linku 156 obrátil v pondělí večer muž s tím, že jeho žena je silně pod vlivem alkoholu, který navíc zkombinovala s léky.

Další články
Nahoru