Senioři z Prahy 5 pojedou zdarma na výlet
2. října 2025 18:11
Senioři, občané s trvalým bydlištěm na území Prahy 5, vyjedou ve čtvrtek 23. října na státní zámek Ploskovice v severních Čechách. V rámci jednodenního výletu si prohlédnou historický objekt, který se v polovině 19. století stal soukromou rezidencí císaře Ferdinanda V. Habsburského. Zamíří také do historického centra nedalekých Litoměřic, a budou mít možnost navštívit Severočeskou galerii.
Výlet je pro účastníky zdarma. Zahrnuje dopravu a vstupné do objektů. Odjezd je plánován z Prahy v 8:15 hodin od stanice metra Radlická s návratem do 18 hodin. Obec vypraví dva autobusy, každý s kapacitou padesát osob.
Zúčastnit se mohou občané starší šedesáti let s místem trvalého bydliště v městské části Praha 5. Zájemci bude vydán poukaz po předložení občanského průkazu, jedna osoba může na základě předložení občanských průkazů získat maximálně dva poukazy.

Přidejte si nás na domovskou