dnes
Středa - polojasno
10°C
zítra
Čtvrtek - zatazeno
11°C
pozítří
Pátek - zatazeno
12°C
Senioři z Prahy 1 se plavili na vlnách jazzu
Výlety parníkem pro starší občany. Foto: MČ Praha 1

Senioři z Prahy 1 se plavili na vlnách jazzu

Radnice Prahy 1 pokračuje v organizaci výletů parníkem, určených starším občanům. V úterý 22. července se tak už tradičně vyráželo od náplavky Na Františku, tentokrát směrem proti proudu až na dohled barrandovským skalám a zpět. A jako každá předchozí plavba v tomto roce, tak i tato měla svoje téma: tím červencovým byl hudební žánr jazz se skupinou Steamboat Stompers.  

lod-seniori-sarka-nahled „Všechny dosavadní plavby se nám velmi vydařily a nálada při nich byla skvělá, a tak jsem ráda, že bouřky ustaly, počasí je ideální, a my opět můžeme vyplout,“ svěřila se při nástupu na palubu radní pro sociální oblast a protidrogovou problematiku Šárka Chládková Táborská.

Ta při plavbě na lodi Grand Bohemia plnila hned několik úkolů. Kromě toho, že je iniciátorkou a hlavní organizátorkou výletů parníkem pro seniory, je také kmotrou lodi Grand Bohemia.

Další plavba se uskuteční 21. srpna a její téma je zatím překvapením. A protože všechny plavby jsou vždy zaplněny do posledního místa, neváhejte a přijďte si v pondělí 18. nebo ve středu 20. srpna, mezi 8. až 18. hodinou, pro vstupenku. K vyzvednutí budou na radnici ve Vodičkově 18, v 6. patře v kanceláři č. 605.


Vladimír Mišík společně vystoupí společně s Ivanem Hlasem na Střeleckém ostrově

1. srpna 2017 v 10:53

Projekt Letňák 2017 – Léto pro Pražany pokračuje i v druhé polovině letních prázdnin. V srpnu se mohou hudební fanoušci těšit na koncert legendárního Vladimíra Mišíka & ETC…, který se letos spojí s dalšími hudebními hvězdami z Ivan Hlas Tria. Dále scéna na Střeleckém ostrově bude patřit...

Dyzajn market prázdniny: Prodejní výstava autorské tvorby v Národním divadle

31. července 2017 ve 12:48

Výběrová prodejní výstava autorské tvorby na Náměstí Václava Havla a v provozní budově Národního divadla v sobotu a v neděli od 10 do 20 hodin.

Další články
Nahoru