dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Dětská PrahaVíkendové tipy

Senioři a děti zaplní Stromovku. Závod odstartuje Dana Zátopková

Do Stromovky se v sobotu 10. října po roce vrací běh pro všechny starší šedesáti let a jejich vnoučata – Seniorská míle. Od 9 hodin bude možné se registrovat do různých kategorií závodu nebo k procházce Královskou oborou. Patronkou akce je Dana Zátopková, která závodníky osobně pozdraví a běh odstartuje.

Dopoledne bude obohaceno i o nesportovní aktivity, které ocení hlavně rodiny s dětmi. Na místě budou stánky s aktivitami pro malé i velké. O pestrou zábavu pro aktivní babičky a dědečky (i jejich vnoučata) se postará například tradiční český výrobce her a hraček Dino Toys.

Návštěvníci si budou moci vyzkoušet deskové hry bez hranic věku, velkoformátové puzzle s XXL dílky nebo horké novinky i oblíbené stolní hry pro nejmenší hráče. Vybraná puzzle a hry budou navíc k zakoupení přímo na místě za zvýhodněné veletržní ceny.

Malé i velké potěší výrobky obchodu Hračkotéka. Rodiče se mohou také těšit na posezení v mobilní kavárně U Palečků.

Účastníci Seniorské míle se mohou těšit na krásné ceny. Výhry obdrží první tři běžci v kategorii 60–70 let a v kategorii 70+ a to samé platí i pro dámy. Na ceny se mohou těšit i výherci běhu seniorů s dětmi. Na účastníky běhu také čekají tradiční veselá žlutá trička a občerstvení zdarma.

Navíc – pokud jste senior, který by rád věnoval svůj volný čas dětem, máte jedinečnou šanci seznámit se s těmi, kteří hledají náhradní babičku nebo dědu pro své děti a naopak – pokud vám v rodině schází babička nebo dědeček, je toto dopoledne ideální příležitost poznat někoho nového.

Časový harmonogram akce:
9:00 – začátek registrace závodníků všech kategorií
9:30 – rozcvička
9:45 – start procházky
10:00 – start Minimíle: běh seniorů s vnoučaty
10:30 – start Seniorská míle – kategorie 60 –70 let
11: 00 – start Seniorská míle – kategorie 70+
11:20 – start finále Minimíle: běh seniorů s vnoučaty
12:00 – vyhlášení vítězů všech kategorií
    

Čertovské řádění a vánoční tvoření v Monkey´s Gym

9. listopadu 2017 v 09:30

Umějí čert, Mikuláš a anděl sportovat? Že nevíte? Tak se přijďte 3. prosince odpoledne podívat do dětského centra Monkey´s Gym na Zábavné čertování, které je spojené i s vánočním tvořením pro děti i rodiče. Po celé odpoledne bude o zábavu postaráno.

Další články
Nahoru