dnes
Neděle - jasno
24°C
zítra
Pondělí - prehanky-dest
23°C
pozítří
Úterý - zatazeno
21°C
Pražské krimi

Senior ničil auta. Důvod? Absurdní, takový byste nečekali

V sobotu dopoledne bylo telefonicky oznámeno na tísňovou linku 156, že se Slezskou ulicí prochází nějaký muž a poškozuje klíči lak zaparkovaných aut. Na místo okamžitě vyjeli strážníci z Prahy 3, kteří po příjezdu kontaktovali oznamovatele.

Ten je dovedl do jedné z prodejen potravin, kam pachatel hned po činu zašel. Muže po chvíli poznal mezi dalšími zákazníky. Hlídka k němu přistoupila a vyzvala ho k prokázání totožnosti a podání vysvětlení. 

Pětasedmdesátiletý senior se strážníkům k poškození vozidel přiznal s tím, že se mu nelíbí místní úprava, která v této ulici dovoluje řidičům částečné parkování na chodníku. Podle jeho názoru je chodník jen pro chodce.

„Protože vzniklo důvodné podezření ze spáchání trestného činu, byla celá věc předána přivolaným policistům,“  uvedla mluvčí Městské policie hl. m. Prahy.


Hasiči a chemici zasahovali u požáru sodíku v základní škole

20. dubna 2018 v 16:37

U menšího požáru sodíku v nádobě v základní škole v Pernerově ulici v Praze 8 zasahovali pražští hasiči dnes ve 12:22. Před příjezdem jednotek se z budovy školy evakuovalo 100 dětí a 22 zaměstnanců školy.

Doufám, že to nebude někde na sociálních sítích?! Anebo víte co, pošlete to tam, ať se lidi pobaví

20. dubna 2018 v 10:19

V rámci noční směny se hlídce strážníků z Prahy 1 v ulici Templová naskytl zajímavý pohled. Z kanálu trčely nohy mladého muže, kterého se z něj pokoušel vytáhnout jiný mladík. Byl však tak opilý, že nebyl schopen ani pořádně sám stát, natož kamarádovi z kanálu...

U požáru nahrávacího studia zasahovaly tři jednotky hasičů

17. dubna 2018 v 18:37

Dnes od 12:16 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v suterénu nahrávacího studia v ulici Nepravidelná v Praze 15. Hasiči zasahovali v dýchací technice. Pomocí přetlakové ventilace odvětrávali prostor sklepa a chodby domu.

Cizinec poškrábal lak u šesti aut

16. dubna 2018 v 17:17

Pražští strážníci zadrželi cizince, který poškrábal lak na šesti zaparkovaných vozidlech. V neděli večer přijali strážníci z Prahy 4 oznámení, že v ulici Na Vítězné pláni poškodil neznámý muž okrasný truhlík na květiny.

Požár v kanceláři v Praze 1

15. dubna 2018 ve 20:41

Dnes od 17:07 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů u požáru v kanceláři administrativní budovy na Senovážném náměstí v Praze 1. Hořelo vybavení kanceláře a část dřevěné podlahy na ploše 2×2 metry.

Další články
Nahoru