Dnes Neděle - skorojasno -6°C
Zítra Pondělí - oblacno -10°C
Neděle 3. 12. 2023
Svátek má Svatoslav
Vánoční nabídka pro inzerenty
Inzerujte na serveru www.prazskypatriot.cz, do konce roku za zvýhodněné ceny.
Lifestyle / ZdravíPřednášky

Seminář: Time management a užitečné rituály na rodičovské dovolené

13. 2. 2023
Každá pečující osoba o malé dítě ví, jak vysilující a namáhává je péče o děti do tří let věku. Že jde o celodenní nikdy nekončící kolotoč činností. Přesto chceme a také potřebujeme mít čas i pro sebe, případně skloubit péči o malé dítě s prací. Co vám tom může pomoci se dozvíte na semináři v pondělí 13. února od 18 hodin.

Akci pořádá Letnice – mateřské centrum a dětský klub, Třinecká 650, Praha 18.

Vstupné 100 korun, vzhledem k omezené kapacitě je nutné si místo rezervovat zde.

Alena Klucová svoji profesní dráhu zahájila jako učitelka v mateřské škole a chtěla se stát dětskou psycholožkou, osud ji ovšem zanedlouho zavál mezi velmi těžce nemocné děti, kde si uvědomila opravdové životní hodnoty. Toto prostředí ji inspirovalo k vystudování sociální práce, měla možnost pracovat s dětmi a rodinami ze sociálně vyloučených lokalit a začala se více věnovat vzdělávání dospělých.

Prošla psychoterapeutickým výcvikem na zvládání agresivního chování. Již dlouho spolupracuje se vzdělávací agenturou ACZ s.r.o., kde realizuje kurzy asertivity, komunikace v sociálních službách, komunikace s dětmi, řešení konfliktů.

V roce 2020 se podílela jsem se na tvorbě rekvalifikačního kurzu Chůva a učí v něm metody a formy pedagogické práce. Lektoruje rekvalifikační kurzy Lektor, Základy podnikání, Personalista a další. Věnuje se také individuálnímu poradenství v oblasti mezilidských vztahů, řešení konfliktů a kariérního poradenství.


Autor: Cen

Krabice od bot: Ještě týden budou otevřená sběrná místa sbírky

27. listopadu 2023 v 16:32

Už týden jsou po celém Česku otevřená sběrná místa sbírky vánočních dárků pro děti. Své dárce již našlo 34 tisíc krabic od bot s dárky pro malé i velké dívky a chlapce. Sběrná místa budou otevřená do úterý 5. prosince.

Beseda s Kristýnou Freiovou

25. listopadu 2023 v 07:57

Spolek Malostranský hřbitov zve na besedu se spisovatelkou Kristýnou Freiovou s autorským čtením a autogramiádou. Čím ji oslovil Malostranský hřbitov a kde hledá inspiraci pro své knihy se dozvíte v pondělí 4. prosince od 17 hodin.

Přírodovědci z Univerzity Karlovy získali prestižní granty Evropské výzkumné rady

24. listopadu 2023 v 07:14

Dvě české přírodovědecké vědecké kapacity získaly Consolidator grant od Evropské výzkumné rady (ERC). Zooložka Mgr. Zuzana Musilová, Ph.D., a biolog Mgr. Matyáš Fendrych, Ph.D. (oba z Přírodovědecké fakulty Univerzity Karlovy) si nyní mohou za významnou finanční podporu, kterou z vědeckých grantů...

Chcete studovat na Univerzitě Karlově? Sedmnáct fakult se představí Na Karlovce

21. listopadu 2023 ve 14:27

V sobotu 25. listopadu se v budově Právnické fakulty na náměstí Curieových 7, Praha 1 od 9 do 16 hodin koná tradiční akce Na Karlovku, kde si lze udělat bližší představu o všech 17 fakultách Univerzity Karlovy. Pro příští akademický rok si mohou uchazeči zvolit z více než 600 studijních...

Předvánoční aukce v Arthouse Hejtmánek

20. listopadu 2023 v 10:49

Mimořádný velkoformátový obraz autora posledních československých bankovek Albína Brunovského s názvem Zahrada nabídne 7. prosince od 18 hodin večerní aukce v Arthouse Hejtmánek v Praze 6. Dílo bylo součástí umělecké výzdoby bývalé československé ambasády ve Stockholmu, vyvolávat se bude od...

Nobelovku pro juniory získala Dominika Burešová

17. listopadu 2023 v 07:52

V prestižní soutěži The Global Undergraduate Awards 2023, které se přezdívá Nobelova cena pro juniory, byla mezi vítězi v kategorii matematiky a fyziky Dominika Burešová, studentka Fakulty elektrotechnické ČVUT v Praze. Se svou bakalářskou prací uspěla v konkurenci více než 2800 dalších studentů a...

Další články
Nahoru