Dnes Pátek - zatazeno 12°C
Zítra Sobota - oblacno 8°C
Pátek 24. 3. 2023
Svátek má Gabriel
Zpravodajství
Novinky z hlavního města
Lifestyle / ZdravíPřednášky

Seminář: Time management a užitečné rituály na rodičovské dovolené

13. 2. 2023
Každá pečující osoba o malé dítě ví, jak vysilující a namáhává je péče o děti do tří let věku. Že jde o celodenní nikdy nekončící kolotoč činností. Přesto chceme a také potřebujeme mít čas i pro sebe, případně skloubit péči o malé dítě s prací. Co vám tom může pomoci se dozvíte na semináři v pondělí 13. února od 18 hodin.

Akci pořádá Letnice – mateřské centrum a dětský klub, Třinecká 650, Praha 18.

Vstupné 100 korun, vzhledem k omezené kapacitě je nutné si místo rezervovat zde.

Alena Klucová svoji profesní dráhu zahájila jako učitelka v mateřské škole a chtěla se stát dětskou psycholožkou, osud ji ovšem zanedlouho zavál mezi velmi těžce nemocné děti, kde si uvědomila opravdové životní hodnoty. Toto prostředí ji inspirovalo k vystudování sociální práce, měla možnost pracovat s dětmi a rodinami ze sociálně vyloučených lokalit a začala se více věnovat vzdělávání dospělých.

Prošla psychoterapeutickým výcvikem na zvládání agresivního chování. Již dlouho spolupracuje se vzdělávací agenturou ACZ s.r.o., kde realizuje kurzy asertivity, komunikace v sociálních službách, komunikace s dětmi, řešení konfliktů.

V roce 2020 se podílela jsem se na tvorbě rekvalifikačního kurzu Chůva a učí v něm metody a formy pedagogické práce. Lektoruje rekvalifikační kurzy Lektor, Základy podnikání, Personalista a další. Věnuje se také individuálnímu poradenství v oblasti mezilidských vztahů, řešení konfliktů a kariérního poradenství.


Autor: Cen

Cestování s dětmi FEST

22. března 2023 v 08:13

Festival pro ty, které láká cestování s dětmi, ale potřebují dodat kuráž od zkušených cestovatelských rodin známých ze sítí se koná 15. dubna v KC Unitaria. Připraveno je osm přednášek, panelová diskuze a den plný nápadů, plánování a inspirace. Děti se zabaví v dětském koutku a v připravených...

Tip: Astrovíkend v Příbrami

21. března 2023 ve 20:03

V Estrádním sále Divadla A. Dvořáka v Příbrami se koná již tuto sobotu 25. března Astrovíkend. Od 10 hodin jsou pro zájemce připraveny přednášky, meditace, workshopy nebo prodej hand made výrobků.

Praha 14 pomáhá s prevencí

21. března 2023 v 19:07

Praha 14 se každoročně připojuje k preventivním aktivitám v oblasti prevence nádorových onemocnění. Pravidelně vyhlašuje program, jehož cílem je podpořit prevenci nádorového onemocnění prsu prostřednictvím finančního příspěvku určeného na kvalifikované...

Adapterra Awards hledá v Praze projekty zaměřené proti suchu, přehřívání nebo záplavám

19. března 2023 v 07:26

Až do 31. března je stále možné nominovat administrativní budovy, domy, veřejná prostranství, parky, úpravy řek či území v krajině do 5. ročníku celostátní soutěže Adapterra Awards, kterou pořádá Nadace Partnerství ve spolupráci s Integra Consulting. Jednat se má o již realizované projekty...

Den pro zdraví v Praze 6

17. března 2023 ve 20:13

Ve středu 22. března se od 9:30 hodin koná na hřišti Aritmy v Praze 6 – Vokovicích Den pro zdraví.

Další články
Nahoru