dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - zatazeno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražská politikaVolby 2014

Semelová vrací Kaslovi políček. Je ideologicky zaslepený, proto nevidí program, říká o něm

Za hnutí ANO Andreje Babiše bude v letošních volbách do zastupitelstva hlavního města kandidovat někdejší pražský primátor Jan Kasl. Vyloučil koalici s KSČM, o čemž Pražský patriot již informoval.

„Každý má právo kandidovat za jakýkoli subjekt, za jakoukoli stranu či hnutí. Nicméně, vyjádření pana Kasla vůči KSČM svědčí o tom, že mu ideologická zaslepenost brání v tom, aby viděl na prvním místě program, to znamená zlepšení života Pražanů i návštěvníků hlavního města a rozvoj hlavního města,“ reagovala předsedkyně pražských zastupitelů za KSČM Marta Semelová.

„Politika by mělo především zajímat, aby lidé neměli problémy s placením nájmů nebo necítili omezení v dopravě. A další záležitosti, které je třeba řešit. Nerozumím tomu, když politik už dopředu odmítá spolupráci s jakoukoli politickou stranou,“ uvedla.

KSČM se tak podle jejích slov nechová. „Na prvním místě je pro nás řešení problémů Pražanů i návštěvníků hlavního města, což dokazujeme na jednání zastupitelstva hlavního města i na jednání výborů. U jednotlivých návrhů se nedíváme na to, kdo jej předkládá, ale jaký je jeho smysl a jaký může mít dopad na život Pražanů,“ dodala.


Pirátům v pražském zastupitelstvu byla zamítnuta možnost vzdát se odměn

2. listopadu 2017 v 15:15

Pražští zastupitelé dnes nesouhlasili s tím, aby se jejich kolegové za Piráty zvolení do Sněmovny mohli vzdát odměn za výkon funkce v zastupitelstvu. Pro návrh Pirátů hlasovalo 13 z celkem 65 zastupitelů. Piráti mají v pražském zastupitelstvu čtyři členy. Ve volbách do Sněmovny získala strana...

Další články
Nahoru