dnes
Čtvrtek - jasno
11°C
zítra
Pátek - obcasny-dest
11°C
pozítří
Sobota - oblacno
12°C
Pražské krimi

Sedmnáctiletý sprejer ničil hradby na Folimance

Osoby sprejující na zeď hradeb v parku Folimanka si hlídka všimla v sobotu večer při kontrole Svatoplukovy ulice a vzhledem k rozsáhlosti území přivolala na místo kolegy. Na hradbách byl vytvořen červenomodrý nápis „WIMPY“ o velikosti cca 1,5×3,5 metru.

Obě hlídky se rozdělily a při průzkumu parku potkal jeden ze strážníků mladíka, který na dotaz, zda neviděl sprejujícího na hradby, odpověděl, že se jedná o jeho kamaráda, ale on sám prý nemá s nápisem nic společného. Zároveň dodal, že z místa kromě sprejera utekl ještě další kamarád.

Telefonicky se snažil s oběma mladíky spojit, což se u jednoho podařilo a ten se následně vrátil. Oba vypověděli, že na místo přišli tři, ale pak se šli oni dva projít a když se vrátili, tak třetí z nich měl na zemi položené spreje a na zdi byl nově vytvořený nápis.  

Po chvíli se na místo vrátil i poslední z trojice, který se k nápisu přiznal s tím, že při útěku zahodil spreje do křoví. Strážníci tři 17 leté mladíky omezili na osobní svobodě a pro podezření z trestného činu poškozování cizí věci je předali k dalšímu šetření kolegům ze státní policie.Muž v Praze 6 spadl do světlíku

31. března 2020 v 11:01

Hasiči vyprostili včera dělníka, který spadl do světlíku domu v ulici Na Malovance ve Střešovicích. Pomocí lezecké techniky a speciálních nosítek transportovali muže do sanitního vozu.

Požár bytu v Praze 9

31. března 2020 v 10:24

V Sousedíkově ulici v Praze 9 zasahovaly včera jednotky pražských hasičů u požáru terasy a bytu obytného domu.

Na Novém náměstí hořel balkón

30. března 2020 v 07:22

Dnes, krátce po jedné hodině ranní, zasahovaly čtyři profesionální a dvě dobrovolné jednotky hasičů v Praze 22, na Novém náměstí, u požáru balkónu v nejvyšším patře obytného domu.

Prodávali v parku marihuanu, přinesli si k tomu váhu

26. března 2020 ve 14:40

Ve středu odpoledne při kontrole v Čelakovského sadech narazila hlídka strážníků na dvojici mladých cizinců ve věku 19 a 23 let, kteří se podle všech indicií zabývali prodejem drog. Měli u sebe dva větší a čtyři menší sáčky se zelenou sušinou, osobní váhu a velké množství...

Ve výjezdu z tunelu Blanka hořelo auto

24. března 2020 v 17:46

Dnes dopoledne od 9:22 hodin zasahovaly jednotky pražských hasičů na výjezdu z tunelu Blanka ve směru do ulice Milady Horákové, kde hořelo osobní auto. 

Požár podkrovní kanceláře v Praze 8

19. března 2020 v 11:03

Dnes ráno od 6:35 hodin zasahovaly jednotky pražských profesionálních i dobrovolných hasičů v ulici U chaloupek v Praze 8 u požáru podkrovní kanceláře a části střechy administrativní budovy.

Další články
Nahoru