dnes
Pátek - jasno
14°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Sedmnáctiletá dívka se ráda seznamuje na internetu, před čtvrt rokem se po ní slehla zem. Možná se potuluje u stanic metra. Poznáte ji?
Vstup do metra Hradčanská. I v těchto místech by se mohla pohřešovaná dívka zdržovat. Ilustrační foto: Aktron / Wikimedia Commons

Sedmnáctiletá dívka se ráda seznamuje na internetu, před čtvrt rokem se po ní slehla zem. Možná se potuluje u stanic metra. Poznáte ji?

Pražští kriminalisté pátrají od minulého týdne po pohřešované dívce, která byla naposledy viděna v polovině června, kdy odešla z místa trvalého bydliště. Mohla by se prý zdržovat v okolí míst, kde se pohybuje velké množství cestujících MHD. Proto je šance, že jste ji možná při cestě do práce nebo školy viděli.

Dívka odešla ve středu 19. června ze svého domova v Zelinářské ulici neznámo kam. „Nezletilá je častou uživatelkou internetových portálů, prostřednictvím kterých se seznamuje s dalšími osobami svého i vyššího věku,“ uvedla mluvčí pražské policie Hana Jeřábková.

Je prý možnost, že se pohřešovaná černovláska zdržuje u stanic metra a zastávek autobusu Hradčanská, Letná, Vltavská, Nový Smíchov, Palmovka, nebo na Strossmayerově náměstí v Praze.

175 centimetrů vysoká mladá žena působí na 17 až 19 let, je štíhlá, má černé vlasy a působí prý asiatským dojmem. Má zúžený obličej k bradě a tmavě hnědé oči.

„Jakékoliv informace, které by vedly k vypátrání pohřešované, přijmou policisté na tísňovou linku 158 nebo na kterékoliv služebně Policie ČR,“ požádala veřejnost o spolupráci policejní mluvčí Hana Jeřábková.

pohrasovana-asiatsky-dojem-nahled


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru