dnes
Pátek - obcasny-dest
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - skorojasno
5°C
Sedmičkový jarmark představí neziskovky a výrobky jejich klientů. Na akci zazpívá Holanová
Zpěvačka Marcela Holanová je ve formě. Foto: Facebook Marcela Holanová - fanclub

Sedmičkový jarmark představí neziskovky a výrobky jejich klientů. Na akci zazpívá Holanová

V kulturním domě Domovina v ulici Na Maninách v Praze 7 se dnes odpoledne koná Sedmičkový jarmark pomoci. Veřejnosti se představí poskytovatelé sociálních služeb i neziskové organizace, které zde nabídnou originální výrobky svých klientů. V rámci doprovodného kulturního programu vystoupí zpěvačka Marcela Holanová. Akcí bude provázet moderátor Alexander Hemala.

Pro návštěvníky Sedmičkového jarmarku pomoci, na který je vstup zdarma, bude připravena řada informací a materiálů o činnosti poskytovatelů sociálních služeb v Praze 7. Přítomní odborníci budou se zájemci diskutovat na různá témata související se sociální oblastí.

Veřejnost si bude moci rovněž vyzkoušet vybavení pro usnadnění komunikace nebo bezbariérové ovládání počítače, například alternativní myši, speciální klávesnice, komunikátory s hlasovým výstupem a mnoho dalšího. Návštěvníci navíc budou moci podpořit práci chráněných dílen a obdarovat tak někoho ze svých blízkých originálním dárkem.

Program vyvrcholí koncertem zpěvačky Marcely Holanové, kterým bude provázet populární moderátor a bývalý televizní hlasatel Alexander Hemala. Během koncertu bude zdarma podáváno občerstvení.

Sedmičkového jarmarku pomoci se zúčastní: občanské sdružení Salet, Textilní dílna Gawain, Domov Sedlec SPMP, Pečovatelské centrum Praha 7, Armáda spásy, Farní charita Holešovice, Diakonie ČR a Lifetool Praha.

"Protože bychom i v době blížících se svátků měli myslet na své zdraví, bude zde možnost nechat si zdarma změřit krevní tlak, hodnotu cukru v krvi či nasycenost krve kyslíkem,“ uvedla radní MČ Praha 7 Marcela Justová. 


Knižní novinka: Sára a toulavý dědeček

Dnes ve 13:11

Plné fantazie, dobrodružství, překvapení, vtipu, historických postav i moderních předmětů obklopujících dnešní děti – takové jsou pohádky Sára a toulavý dědeček. Novinka z nakladatelství Práh potěší děti a také rodiče, kteří svým potomkům rádi dopřejí zábavné a přitom podnětné čtení....

Bytový interiér jako zrcadlo jeho obyvatele

Dnes v 11:22

Na předvánoční trh přináší toto téma výpravná publikace s množstvím fotografií, která by se ráda stala průvodcem bytových designérů i slabikářem laiků s nadšením pro zařizování interiérů. Autorkou knihy s názvem Styly interiérů je Ing. arch. Veronika Haroldová a vydavatelsví Baron ji od...

Další články
Nahoru