dnes
Pondělí - zatazeno
5°C
zítra
Úterý - zatazeno
6°C
pozítří
Středa - skorojasno
3°C

Sedm obscénních: v noční tramvaji přejížděli svými penisy po tvářích a vlasech cestujících

Noc z neděle na pondělí 15. dubna bude navždy otřesnou vzpomínkou pro ženy cestující tramvají číslo 59 i pro mladého muže, který se jako první dokázal postavit proti sedmi útočníkům.

Městská policie Praha se v rámci ohlédnutí za minulým rokem rozhodla zveřejnit několik kuriózních i odstrašujících případů, které strážníci řešili.

Toho dne kolem třetí hodiny ranní převzala hlídka pražských strážníků oznámení, že dochází k napadání cestujících v noční tramvaji. Strážníci dorazili na uvedené místo, kde objevili v tramvaji tři muže a tratoliště krve. Co se v noční tramvaji stalo?

Během cesty na jedné zastávce přistoupilo do vozu sedm mužů, kteří tropili výtržnosti a obtěžovali cestující. Všech sedm výtržníků se obnažilo a svými penisy obtěžovali přítomné ženy, a to tak, že jim měli penisy přejíždět po vlasech a tváří.

Jeden z cestujících upozornil sedm výtečníků na nevhodné chování. Reakcí byl okamžitý útok proti němu. Útočníci mužem tloukli o okno tramvaje a bušili do něj pěstmi.

Proto se „ozval“ i druhý cestující a šel mladému muži na pomoc. I na tohoto muže bylo zaútočeno. Tento cestující měl však u sebe nůž, a tak jednoho z útočníků zranil na noze. Agresivní exhibionisté následně opustili tramvaj. Při útěku byli agresoři zajištěni hlídkou Policie ČR.


Předvánoční Pravý bleší trh v Továrně

Dnes v 09:20

Letos poslední hledání staronových pokladů na Pravém Bleším Trhu v Továrně v sobotu 16. prosince od 10 do 16 hodin.

Praha 2: Do Gröbeho vily letos naposledy

Dnes v 08:41

Naposledy v tomto roce se můžete podívat do Gröbeho vily v sobotu 16. prosince od 17 hodin. Komentovanou prohlídku povede Jiřina Nováková.

Starobohnické vánoční těšení: Jarmark, koledy, program pro děti, svařené víno

Dnes v 07:44

V neděli 17. prosince se od 12 do 18 hodin koná na náměstí před kostelem sv. Petra a Pavla ve Starých Bohnicích již 9. ročník Starobohnického vánočního těšení. Na návštěvníky čekají hudební a divadelní vystoupení, jarmark a ukázky tradičních vánočních zvyků

Praha 10 zve na Vánoce na Kubáni

Dnes v 07:23

V sobotu 16. prosince na návštěvníky čekají Staročeské vánoce.

Adventní koncert v kapli sv. Václava v Suchdole

Dnes v 07:12

Společný Adventní koncert dětského pěveckého sboru ZŠ M. Alše Mikeš pod vedením Evy Benešové a suchdolského velmi smíšeného sousedského příležitostného sboru Suchdol zpívá pod vedením Martina Boumy se koná v pátek 15. prosince od 17:30 hodin v kapli sv. Václava na Kozích...

Vánoční Břevnovský jarmark

Dnes v 07:07

Na vánočním Břevnovském jarmarku máte možnost nakoupit dárky v sobotu 16. prosince od 11 do 19 hodin.

V Muzeu Bedřicha Smetany uvidíte novou výstavu Smetana zapomenut v kameni

Dnes v 07:06

V Muzeu Bedřicha Smetany bude od 6. prosince 2017 až do 20. prosince 2018 k vidění nová fotografická „smetanovská“ výstava, tentokrát věnovaná pomníkové tvorbě. Výstava vznikla na základě ročního rozsáhlého terénního průzkumu po celé České republice, během něhož bylo zaznamenáno kolem 100 objektů...

Vánoční SLOU Fashion Days

Dnes v 07:00

První vánoční SLOU Fashion Days 15. a 16. prosince na Smetanově nábřeží.

Adventní zpívání na Kozím plácku

Včera v 09:01

Praha 1 a radní pro oblast školství a spolků Eva Špačková zvou na Adventní zpívání na Kozím plácku ve čtvrtek 14. prosince od 17 hodin.

Praha 1: Přijďte si zabruslit na Ovocný trh

Včera v 08:47

Kluziště pro veřejnost se jako každý rok bezplatně otevřelo na pěší zóně na Ovocném trhu.

Umprum SHOP 2017

Včera v 08:35

Od 13. do 17. prosince se na náměstí Jana Palacha koná unikátní předvánoční akce, na které si můžete zakoupit originální dárky z dílen studentů a absolventů UMPRUM.

Další krátké zprávy
Nahoru