dnes
Pátek - zatazeno
13°C
zítra
Sobota - obcasny-dest
9°C
pozítří
Neděle - zatazeno
5°C
Pražské krimi

Šedesátiletý muž předvedl v parku neuvěřitelný Hyenismus. Ano, velké H je na místě

V neděli odpoledne kontaktovala hlídku strážníků v Riegrových sadech v Praze 2 mladá žena s žádostí o pomoc. Nedaleko měl být zraněný muž, kterého někdo okradl. Strážníci na místě našli pětapadesátiletého muže, který měl v obličeji drobné odřeniny.

Řekl, že když šel z nedalekého zaměstnání, udělalo se mu nevolno a upadl. Je totiž diabetik. Právě v tu chvíli procházel kolem přibližně šedesátiletý muž, kterého poškozený požádal o pomoc.

Kolemjdoucí mu místo pomoci strhl batoh a rychle odešel. Pomoc nemocnému poskytla až žena, která v sadech běhala. Okradený odmítl další ošetření s tím, že se mu udělalo lépe a že lékaře vyhledá později s dcerou.

Spolu s batohem přišel o osobní věci, peníze, doklady a pomůcky pro aplikaci inzulinu. Cynického zloděje se zatím nepodařilo dopadnout.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru