dnes
Úterý - obcasny-dest
9°C
zítra
Středa - oblacno
11°C
pozítří
Čtvrtek - zatazeno
11°C
Pražské krimi

Sebevrah na železnici. Za dvě hodiny se nechal přemluvit

Přibližně v půl osmé ráno policisté na linku tísňového volání přijali oznámení o muži, stojícím za zábradlím na železničním mostě zvaném Buštěhradská dráha.

Na místo okamžitě vyrazili jak místně příslušní policisté, tak hasiči. Ti byli na místě k provedení preventivních opatření pro případ, že by se muž rozhodl skočit.

Muž v prvopočátku odmítal s kýmkoliv komunikovat a bránil se tomu, aby se k němu kdokoliv byť jen přiblížil.

Proto byl na místo přizván policejní intervent, který dlouhé dvě hodiny nešťastníka přesvědčoval, aby upustil od svého činu. Sedmapadesátiletý muž přibližně v půl jedenácté následoval interventa do bezpečného prostoru, kde byl předán do péče zdravotníků a posléze převezen do příslušného zdravotnického zařízení.


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Další články
Nahoru