dnes
Čtvrtek - jasno
26°C
zítra
Pátek - bourky
24°C
pozítří
Sobota - skorojasno
25°C
Pražské krimi

Se zdrogovaným pacientem si záchranáři i strážníci užili své

V úterý v noci byla autohlídka strážníků vyslána do ulice Na Padesátém ve Strašnicích, kde měl agresivní muž napadat záchranáře.

Pracovníci záchranné služby poté strážníky požádali o součinnost při zajištění muže pod vlivem omamných a psychotropních látek, který nechce spolupracovat a je agresivní.

Mladík byl i v přítomnosti strážníků agresivní a pokusil se dokonce ze sanitky utéct. Hlídka proti němu zakročila a přiložila mu služební pouta. Záchranáři muže následně transportovali, za asistence strážníků, do nemocnice.


Pro podnapilé děti si přišli rodiče

12. června 2019 v 16:08

V sobotu, krátce po čtvrté hodině ranní, narazila hlídka strážníků v parku na Karlově náměstí na partu mladých lidí. Jedna z dívek se však zábavy ostatních neúčastnila – nebyla schopná komunikace, nebyla schopná pohybu a bylo zřejmé, že je pod vlivem alkoholu.

Holčička se ztratila tatínkovi, kolemjdoucí se jí ujali a zavolali strážníky

10. června 2019 v 19:36

Díky spolupráci kolemjdoucích manželů, strážníků a policistů, se 2 letá holčička vrátila ke svému tatínkovi chvíli po svém zmizení. Žena s mužem si osamoceného děvčátka všimli u východu ze stanice metra Florenc v neděli dopoledne a ihned přivolali strážníky. Ti se spojili s kolegy z republikové...

Hasiči v Horních Měcholupech: Zachránili dva lidi a čtyři psy

23. května 2019 v 06:35

Hasiči ze dvou profesionálních a jedné dobrovolné jednotky zasahovali včera od 16:50 hodin v ulici Hornoměcholupská. Hořelo tam vybavení kuchyně v bytě obytného domu.

Další články
Nahoru