Dnes Sobota - jasno 9°C
Zítra Neděle - jasno 9°C
Sobota 3. 6. 2023
Svátek má Tamara
Newsletter Pražský patriot
Pro odběr ranního přehledu článků za posledních 24 hodin se přihlaste zde.
Schovat se pod postel? Pro hotelového vykrádače to byla špatná volba
Na místě zasahovali policisté z Prahy 2. Foto: Karel Netolický

Schovat se pod postel? Pro hotelového vykrádače to byla špatná volba

Pražští policisté ve středu 6. července zadrželi muže, který se vloupal do několika hotelových pokojů. Před spravedlností se ukrýval pod postelí. O případu informovala policejní mluvčí Violeta Siřišťová.  

Pražští policisté vyjížděli včera před polednem do Anglické ulice v Praze 2, kde se měla dle oznámení nacházet v hotelovém pokoji někdo, kdo tam neměl co dělat. 

Policisté po příjezdu na místo zjistili, že dveře pokoje jsou uzamčené a zevnitř zámku jsou zastrčené klíče. Proto si na pomoc zavolali hasiče, kteří jim je bez poškození otevřeli. Policisté prohlédli celý apartmán a v jednom z pokojů nalezli pod postelí ukrytého muže. 

Šetřením zjistili, že se podezřelý do apartmánů dostal za pomocí odcizených klíčů a kuchyňského nože, čímž došlo k poškození několika dveří hotelu. 

„Policisté sedmadvacetiletého muže omezili na osobní svobodě pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a poškození cizí věci. V případě odsouzení mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi,“ sdělila Siřišťová.


Autor: Jan Puci

V ulici V kruhu hořel altán

29. května 2023 v 11:23

V sobotu 28. května před 23. hodinou zasahovaly jednotky pražských hasičů v ulici V kruhu v Praze 6 u požáru dřevěného altánu.

Prohodila mobil skleněnou výplní a pěstmi napadla řidiče

6. května 2023 v 09:12

Při hlídkové činnosti po půlnoci v Praze 5 v Plzeňské ulici strážníci krátce po půlnoci uviděli zjevně opilou ženu potácející se po vozovce k výstupní zastávce zaparkovaného autobusu MHD s řidičem uvnitř. Žena přešla k předním dveřím, a když se neotevřely, udeřila do nich několikrát pěstmi,...

Recidivista odcizil prodlužovací kabel, polštář a plastové stolní hodiny

20. dubna 2023 v 16:30

Policisté z pohotovostní motorizované jednotky překazili plány dvaatřicetiletému muži, který se v sobotu navečer v pražské Libni vloupal do jednoho z rodinných domů. Nejprve přeskočil vysoký plot, poté rozbil skleněnou výplň balkonových dveří, aby se dostal dovnitř.

Noční konflikt na Vinohradské

18. dubna 2023 v 15:52

K rušení nočního klidu vyjížděla hlídka strážníků z Prahy 2 kolem půl šesté ráno na Vinohradskou ulici. U čísla 11 si všimla mladé dívky, která se snažila od sebe odtrhnout dva mladíky, z nichž jeden bil pěstmi druhého, ležícího na zemi.

Další články
Nahoru