Dnes Pondělí - prehanky-snih 2°C
Zítra Úterý - obcasny-dest 3°C
Pondělí 30. 1. 2023
Svátek má Robin
Pražské masopusty
Letošní masopustová sezona v Praze zahrnuje řadu akcí
Schovat se pod postel? Pro hotelového vykrádače to byla špatná volba
Na místě zasahovali policisté z Prahy 2. Foto: Karel Netolický

Schovat se pod postel? Pro hotelového vykrádače to byla špatná volba

Pražští policisté ve středu 6. července zadrželi muže, který se vloupal do několika hotelových pokojů. Před spravedlností se ukrýval pod postelí. O případu informovala policejní mluvčí Violeta Siřišťová.  

Pražští policisté vyjížděli včera před polednem do Anglické ulice v Praze 2, kde se měla dle oznámení nacházet v hotelovém pokoji někdo, kdo tam neměl co dělat. 

Policisté po příjezdu na místo zjistili, že dveře pokoje jsou uzamčené a zevnitř zámku jsou zastrčené klíče. Proto si na pomoc zavolali hasiče, kteří jim je bez poškození otevřeli. Policisté prohlédli celý apartmán a v jednom z pokojů nalezli pod postelí ukrytého muže. 

Šetřením zjistili, že se podezřelý do apartmánů dostal za pomocí odcizených klíčů a kuchyňského nože, čímž došlo k poškození několika dveří hotelu. 

„Policisté sedmadvacetiletého muže omezili na osobní svobodě pro podezření ze spáchání trestných činů krádež a poškození cizí věci. V případě odsouzení mu hrozí až dvouletý pobyt za mřížemi,“ sdělila Siřišťová.


Autor: Jan Puci

Neopatrnost při řezání kovového odpadu způsobila požár

25. ledna 2023 v 16:50

Ve středu 25. ledna krátce po 11 hodině vyjely čtyři profesionální a jedna dobrovolná jednotka hasičů do ulice Ke Kablu v Praze 15 k požáru v areálu kovošrotu.

Výměna na místě řidiče nevyšla

25. ledna 2023 v 08:22

Ve Lhotecké ulici zastavili strážníci modré auto, protože jeho řidič nedal při odbočování znamení o změně směru jízdy. Muž se nejprve snažil vyměnit si místo se spolujezdcem, pak odmítl dechovou zkoušku, a nakonec přišla nabídka na domluvu.

Nehoda u metra Vltavská

23. ledna 2023 v 19:54

Jednotky hasičů zasahovaly v pondělí 23. ledna od 18:43 hodin u metra Vltavská v Praze 7. Řidič osobního vozu strhl řízení, najel na semafor a převrátil se na kola.

Do baru rovnou od dopravní nehody

18. ledna 2023 ve 14:46

Včera krátce před druhou hodinou ráno přijala hlídka strážníků oznámení o muži, který měl na Václavském náměstí způsobit dopravní nehodu a posléze z místa odejít. Řidič taxislužby, jehož auto naboural, strážníkům popsal, co se stalo a ukázal jim fotografii řidiče, který měl dopravní nehodu...

Špatné používání topidla způsobilo požár

18. ledna 2023 v 07:27

Jednotky profesionálních hasičů zasahovaly krátce po 22. hodině v pondělí 16. ledna v ulici Waltariho v Praze 9 u požáru na stavbě obytných domů. 

Podnapilý řidič volal maminku

17. ledna 2023 v 18:48

Nejistá jízda a zhasnutá světla v neděli v půl jedné v noci v Olbrachtově ulici na Praze 4. Po zastavení vozidla byl řidič vyzván k předložení potřebných dokladů.

Nehoda v ulici Ke hřišti

16. ledna 2023 ve 13:01

Jednotka pražských hasičů z holešovické stanice zasahovala v pondělí 16. ledna od 9:14 hodin v ulici Ke hřišti v Praze 8. Hasiči likvidovali následky nehody dvou vozidel, jedno se převrátilo na střechu.

Hořel odpad a zbytky nábytku

13. ledna 2023 ve 14:14

V pátek 13. ledna, krátce před třetí hodinou ranní, zasahovala jednotka profesionálních hasičů v ulici V rovinách v Praze 4 u požáru odpadu v devastovaném a vybydleném objektu obývaném osobami bez domova. 

Další články
Nahoru