dnes
Pátek - jasno
5°C
zítra
Sobota - skorojasno
6°C
pozítří
Neděle - obcasny-dest
5°C
Scéna s opilci na Andělu: vulgární žena hodila mezi lidi na zastávce láhev a pokousala muže
Prostranství před vchodem do stanice metra Anděl, na kterém se stal konflikt. Ilustrační foto: ŠJů / Wikimedia Commons

Scéna s opilci na Andělu: vulgární žena hodila mezi lidi na zastávce láhev a pokousala muže

Včera večer prováděli strážníci z pátého pražského obvodu kontrolní činnost v ulici Nádražní v lokalitě pěší zóny. Před vstupem do stanice metra Anděl narazili na schodech na skupinku „sociálně nepřizpůsobivých osob", které zde popíjely alkohol.

Vzhledem k tomu, že se jednalo o místo, na kterém je vyhláškou hlavního města Prahy zakázáno konzumovat alkoholické nápoje na veřejnosti, strážníci skupinku upozornili na to, že se dopouštějí protiprávního jednání.

V ten moment k hlídce přistoupila podnapilá žena a začala strážníky slovně napadat: „Jděte do hajzlu, my si můžeme dělat, co chceme a na vás ser*me.“ Hlídka proto ženu vyzvala k prokázání totožnosti. Ta však výzvy neuposlechla a se slovy: „Jdi do hajzlu, nic ti neukážu," sebrala ze schodů skleněnou láhev a hodila ji do davu stojících lidí na tramvajové zastávce Anděl.

Naštěstí nikoho z přítomných nezranila. „Hned toho nechte," vyzvali ji strážníci. To ženu popudilo natolik, že jednoho z nich napadla. Několikrát ho kopla do levé nohy. Napadený muž ženu okamžitě „uklidnil“ za pomoci donucovacích prostředků.

Při probíhajícím zákroku stačila strážníka pokousat. Proto dostala na ruce „klepeta". Hlídka poté dotyčnou předala Policii ČR k dalšímu opatření. Zraněný strážník byl ošetřen v nemocnici.

Připomeňte si kousající muže a ženy

Oba měli pevný skus! Pes pokousal páníčka, žena strážníkovu botu

Drama v centru, tekla krev: řádil v tramvaji, demoloval zastávku, kousal, plival, boxoval

Zběsilý třicátník: pokousal ruku, policistu kopnul do rozkroku, jeho kolegovi dal pěstí, zničil foťák a demoloval celu

Zlodějka pokousala seniora do ruky


Ustlali si v opuštěném drážním domku, od jejich svíčky vznikl požár

8. listopadu 2017 v 18:43 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Dnes hodinu po půlnoci vyslal operační důstojník hlídku pražské cizinecké policie do oblasti Florence, neboť byli tito policisté nejblíže místu začínajícího požáru. Na ten policisty upozornili pracovníci tamního autobusového terminálu.

Ptal se seniorky na přesný čas, z krku jí strhnul řetízek za tisíce

8. listopadu 2017 v 09:01 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Policisté z místního oddělení Horní Počernice prošetřují případ, při kterém doposud neznámý pachatel využil  nestřeženého okamžiku a pětasedmdesátileté seniorce strhl z krku řetízek.

Překvapení v rozkroku: Asi málokdo by tušil, že si je schovala zrovna do kalhotek

7. listopadu 2017 v 17:32 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Tisícovky cigaret pašovaných linkovým autobusem z Ukrajiny, mimo jiné i ve spodním prádle stevardky, odhalili v sobotu pražští celníci. V autobuse byla i puška s náboji. O den dříve celníci v Praze našli stovky litrů piva, vína a lihovin pašovaných rumunskou dodávkou.

Brutální napadení, kopy, obušky a pouta na bezohledné párty v bytě

6. listopadu 2017 v 10:49 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Rutinní kontrola rušení nočního klidu v bytě ve Zvánovické ulici se změnila v brutální napadení strážníků. Ti museli ke zklidnění útočníků použít donucovací prostředky a pouta. Případ dále šetří policisté.

Surovost: I takto zle můžete dopadnout, když se rozhodnete v Praze vzbudit spáče. A ještě jsou po vás žádány peníze za čepici!

6. listopadu 2017 v 09:44 | Aktualizováno 1. ledna 1970, 01:00

Od srpna pátrají policisté z místního oddělení Zličín po násilníkovi, který ve vestibulu stejnojmenné zastávky metra bezdůvodně napadl jednoho z cestujících. Napadený si při výstupu z vagonu všiml spícího muže na sedačce a zavolal na něj, aby vstával, že souprava je v cílové stanici a dál již...

Další články
Nahoru