dnes
Pátek - polojasno
20°C
zítra
Sobota - zatazeno
30°C
pozítří
Neděle - bourky
25°C
Saunia otevřela pobočku na střeše OC Chodov
Odpočívárna je doplněna stěnou z živých rostlin. Foto: Saunia

Saunia otevřela pobočku na střeše OC Chodov

Na střeše staré budovy Obchodního Centra Chodov byla dnes otevřena už čtvrtá pražská pobočka saunového světa Saunia. Je zde šest druhů různých saun s odlišnými teplotami a vlhkostmi, včetně parní lázně.

„Samozřejmě můžete využít i ledovou studnu, ochlazovací bazének, vědra, sprchy a tunel s ledovou mlhou. Pitný režim doplníte v našem baru s lehkým občerstvením,“ zve k návštěvě tým Saunia.

saunia-logo

Saunia Chodov        
Střecha staré budovy OC Chodov (vedle Costa Coffee).
Roztylská 2321/19, Praha 4

Otevírací doba               
Pondělí – Neděle: 9:00–23:00           

Více informací zde: www.saunia.cz/cz/chodov/


Dva jednoduché cviky, které vás zbaví bolestí ramen

Dnes v 08:17

Aby bylo tělo zdravé, musí správně fungovat každý sval. Fit Pain Free je nová metoda cvičení, jejíž základy k nám přišly z Ameriky. Na jejím vývoji se podílí i Češka žijící v USA Líba Plačková. U nás ji propaguje zkušená lektorka a trenérka Hana Toufarová. Metoda Fit Pain Free neřeší jen bolest...

V Krči byla představena zrekonstruovaná klinicko-farmakologická jednotka

20. června 2019 ve 12:49

Pro zástupce farmaceutických společností a odborné veřejnosti byla v pondělí 17. června v Thomayerově nemocnici představena nově zrekonstruovaná Klinicko-farmakologická jednotka. Slavnostní otevření zahájil doc. MUDr. Zdeněk Beneš, CSc., ředitel nemocnice a vedoucí lékař jednotky MUDr. Jiří...

Co nás zaujalo? Tipy, které si zaslouží i vaši pozornost

19. června 2019 ve 12:53

Počasí se mění, trendy jsou proměnlivé a novinek neustále přibývá. Přinášíme inspiraci v podobě aktuálních trendů v módě, zdravém životním stylu, technologiích, ale i designu, které by vám neměli uniknout.

Další články
Nahoru