dnes
Úterý - jasno
6°C
zítra
Středa - prehanky-snih
3°C
pozítří
Čtvrtek - obcasny-dest
6°C
Saunia otevřela novou pobočku, jsou v ní čtyři sauny a parní lázeň
Saunia má v Praze už dvě pobočky. Foto: archiv

Saunia otevřela novou pobočku, jsou v ní čtyři sauny a parní lázeň

Opět začíná saunová sezóna. A jaké novinky pro vás přichystal jeden z největších saunových světů – Saunia? O tom jsme si popovídali s jeho marketingovým manažerem Janem Holečkem.

Co je u vás nového?
V létě jsme dostavěli a otevřeli novou pobočku v OC Park Hostivař, takže do nové sezóny jdeme naplno se dvěma provozovnami.

Je mezi těmito pobočkami nějaký rozdíl?
Určitě, a to hlavně v designu! Vzhled interiérů pobočky v OC Nové Butovice je spíše techničtější, užitkovější. Na někoho může působit chladnějším dojmem. Pobočku v OC Hostivař jsme vybudovali více v přírodním duchu. V interiérech jsme použili více přírodních materiálů – dřevo, kameny… Osobně bych řekl, že hostivařská pobočka je útulnější. Možná je to také dané tím, že je trochu menší, má 550 metrů čtverečních.

A vešlo se vám tam všechno, co jste chtěli?
Ano. Abychom udrželi nastavený standard kvality služeb, tak v Hostivaři máme čtyři druhy saun a jednu parní lázeň. Jediným kompromisem jsou společné šatny. Ale nemusíte mít strach, soukromí našich zákazníků bude v každém případě zachováno. Jsou tu k dispozici „převlékací kabinky“, kde se v klidu převléknete a pak už jen uložíte oblečení do skříňky v šatně.

Saunia v OC Hostivař

Saunia je známá tím, že pořád vymýšlí něco nového. Máte v nové provozovně nějakou specialitu?
Přijďte se podívat a uvidíte. Ale vážně: V nové provozovně jsme se soustředili na to, aby si naši klienti co nejvíce odpočinuli, proto jim také nabízíme více prostoru k relaxaci. Kromě posezení u baru (kde lze doplnit tekutiny nebo něco malého zakousnout) si mohou naši zákazníci odpočinout v klidové zóně s panoramatickým oknem. Naší pýchou je takzvaná tichá místnost, kde je klid, tma a improvizované hvězdné nebe.

Jak je to se vstupným? Zachovali jste vstup bez časového omezení?
Ano. Navíc, pokud si nabijete kredit na naši věrnostní kartu, můžete si čerpat dle výše dobité částky slevu 10 až 20 procent ze vstupného. Výhodou karty také je, že je přenosná, takže ji klidně můžete půjčit svému partnerovi, rodičům, známým.


Tato nemoc si nevybírá: Je často spojená se studem, zranitelností, pochybnostmi o sobě a negativními myšlenkami. Snadno se tak může stát, že člověk začne nenávidět své tělo jako zdroj depresí a překážku, která mu zabraňuje žít spokojeným životem

Dnes ve 14:01

Galerie 1 hostila narozeninové Vostrý kafe

13. ledna 2018 v 15:39

Vostrý kafe, pravidelná pánská setkání pro mužné sousedy z Prahy 1, slaví první narozeniny a od nového roku se navíc stěhuje do Galerie 1, kde se nyní bude jednou za měsíc konat. Prvním letošním hostem byl Michal „Radar“ Vrátný.

Další články
Nahoru