dnes
Úterý - jasno
18°C
zítra
Středa - jasno
19°C
pozítří
Čtvrtek - skorojasno
21°C
Šachisté v Praze 2 změřili své síly
Turnaj odstartoval místostarosta Prahy 2 Jaroslav Šolc (vlevo) společně s plukovníkem Tomášem Hytychem. Foto: Praha 2

Šachisté v Praze 2 změřili své síly

Více než 400 hráčů ve věku od 6 do 19 let změřilo tento týden své síly v již tradičním celopražském šachovém přeboru. Ten se opět odehrál na půdě ZŠ u svatého Štěpána v Praze 2 díky ředitelce Janě Páčové.

Pražský šachový svaz zastupoval velmistr Martin Petr, který je místopředsedou Šachového svazu České republiky. Prvními tahy na šachovnici odstartoval turnaj místostarosta Prahy 2 Jaroslav Šolc společně s plukovníkem Tomášem Hytychem z Letecké služby Policie České republiky.

Klání se odehrávala až do odpoledních hodin, domácí šachisté nakonec posbírali mnoho medailí z individuálních umístění. Finálovým bojům přihlížela i starostka městské části Praha 2 Jana Černochová. Výsledky naleznete zde.


Praha 10 hledá svou dominantu

Včera v 11:31

Městská část pokračuje v hledání své dominanty. Budovu či místo, které pro ně symbolizují Prahu 10, vybírají na sociálních sítích sami občané. Z návrhů, které už poslali, postoupilo osm nejčastějších do týdenního „play – off“. To odstartovalo dnes, v neděli 12. dubna večer bude...

Tisíc litrů dezinfekce v Praze 13

3. dubna 2020 ve 13:19

Praze 13 se podařilo zajistit dalších 1000 litrů dezinfekčního prostředku Anti-COVID.

Praha 2: Dvojka srdcem pomůže samoživitelkám a samoživitelům

1. dubna 2020 ve 21:55

Samoživitelkám a samoživitelům, kteří kvůli krizovým opatřením nemohou vykonávat svou práci nebo živnost a ocitají se tak bez prostředků, chce prostřednictvím nadačního fondu Dvojka srdcem pomoci druhá městská část. 

Další články
Nahoru