dnes
Pondělí - snih-dest
6°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
10°C
pozítří
Středa - zatazeno
11°C
Volby 2017

S TOP na čaj: Pražská TOP 09 zve občany na čaj, na setkání představuje kandidáty pro volby

Osobně se seznámit s pražskými kandidáty TOP 09 pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny a u čaje si s nimi povídat o programu strany nebo prostě o tom, co od politiky a politiků očekávají, mohou už od včerejška voliči v Praze.

Až do konce srpna každý pracovní den mezi 16. a 19. hodinou budou v kanceláři TOP 09 ve Štefánikově 28 s občany diskutovat pražští kandidáti TOP 09. U šálku čaje si vyslechnou, co je trápí, jak jim mohou prospět, a také ochotně vysvětli, co a proč nabízejí ve svém volebním programu.

„Neležíme přes léto u vody, ale chceme debatovat s lidmi – s občany a voliči, protože nás zajímá jejich názor,“ říká o nabídce setkání předseda pražské organizace strany Martin Dlouhý.

„Léto vždy trochu ‚zpomaluje‘ čas. Ale říjnové parlamentní volby se blíží rychleji, než se zdá. A my dobře víme, že budou pro naši zemi mimořádně důležité, protože mohou změnit dosavadní orientaci České republiky na Západ. Proto ještě citlivěji než jindy vnímáme váhu každého jednoho hlasu pro svobodu a demokracii, pro Evropu a pro prosperitu, zdrojem které jsou činorodí svobodní lidé, nikoli byrokratické struktury,“ dodává.

Zájemci se u čaje mohou potkat nejen s univerzitním pedagogem Martinem Dlouhým, ale také s poslankyní Markétou Pekarovou Adamovou, ekonomem a pražským zastupitelem Václavem Novotným, poslancem Martinem Plíškem, ale také s dalšími kandidáty z naší kandidátní listiny pro svobodnou Prahu.

Informace o termínech přítomnosti konkrétních kandidátů TOP 09 v kanceláři ve Štefánikově 28 v Praze 5 NALEZNETE ZDE.


Poslanecký klub ODS si zvolil vedení

24. října 2017 v 15:41

Občanští demokraté dnes na prvním zasedání poslaneckého klubu v novém složení zvolili vedení.

Jak zastavit v metropoli úbytek voličů? Pražská TOP 09 musí rychle najít kandidáta na primátora

22. října 2017 v 11:04

Ačkoli voliči v Praze zachránili účinkování TOP 09 v Poslanecké sněmovně i na další čtyři roky, přesto má pražská buňka strany o čem přemýšlet. Od voleb v roce 2013 ztratila v metropoli desítky tisíc voličů. Příští rok se konají komunální volby a pravicová strana by v pražském zastupitelstvu...

Petr Fiala: Nenechte svůj hlas náhodě. Hlas pro ODS nepropadne, bude slyšet

19. října 2017 v 17:11

Občanští demokraté dnes završili několikaměsíční kampaň před nadcházejícími sněmovními volbami. Na Malostranské náměstí z celé republiky dorazily dodávky Modré vlny, které v uplynulých týdnech projely celou republiku. V Kaiserštejnském paláci přednesl předseda ODS Petr Fiala svou poslední...

ČSSD je garantem sociálních jistot pro všechny, říká kandidát v Praze Jan Smetana

19. října 2017 v 16:29

Živnostník Jan Smetana je na pražské kandidátní listině ve volbách do Poslanecké sněmovny číslo 15. Dlouholetý člen sociální demokracie odpověděl v předvečer voleb na pár otázek týkajících se jeho kandidatury.

Další články
Nahoru