dnes
Neděle - oblacno
20°C
zítra
Pondělí - oblacno
24°C
pozítří
Úterý - oblacno
25°C
Volby 2017

S TOP na čaj: Pražská TOP 09 zve občany na čaj, na setkání představuje kandidáty pro volby

Osobně se seznámit s pražskými kandidáty TOP 09 pro podzimní volby do Poslanecké sněmovny a u čaje si s nimi povídat o programu strany nebo prostě o tom, co od politiky a politiků očekávají, mohou už od včerejška voliči v Praze.

Až do konce srpna každý pracovní den mezi 16. a 19. hodinou budou v kanceláři TOP 09 ve Štefánikově 28 s občany diskutovat pražští kandidáti TOP 09. U šálku čaje si vyslechnou, co je trápí, jak jim mohou prospět, a také ochotně vysvětli, co a proč nabízejí ve svém volebním programu.

„Neležíme přes léto u vody, ale chceme debatovat s lidmi – s občany a voliči, protože nás zajímá jejich názor,“ říká o nabídce setkání předseda pražské organizace strany Martin Dlouhý.

„Léto vždy trochu ‚zpomaluje‘ čas. Ale říjnové parlamentní volby se blíží rychleji, než se zdá. A my dobře víme, že budou pro naši zemi mimořádně důležité, protože mohou změnit dosavadní orientaci České republiky na Západ. Proto ještě citlivěji než jindy vnímáme váhu každého jednoho hlasu pro svobodu a demokracii, pro Evropu a pro prosperitu, zdrojem které jsou činorodí svobodní lidé, nikoli byrokratické struktury,“ dodává.

Zájemci se u čaje mohou potkat nejen s univerzitním pedagogem Martinem Dlouhým, ale také s poslankyní Markétou Pekarovou Adamovou, ekonomem a pražským zastupitelem Václavem Novotným, poslancem Martinem Plíškem, ale také s dalšími kandidáty z naší kandidátní listiny pro svobodnou Prahu.

Informace o termínech přítomnosti konkrétních kandidátů TOP 09 v kanceláři ve Štefánikově 28 v Praze 5 NALEZNETE ZDE.


Poslanecký klub ODS si zvolil vedení

24. října 2017 v 15:41

Občanští demokraté dnes na prvním zasedání poslaneckého klubu v novém složení zvolili vedení.

Jak zastavit v metropoli úbytek voličů? Pražská TOP 09 musí rychle najít kandidáta na primátora

22. října 2017 v 11:04

Ačkoli voliči v Praze zachránili účinkování TOP 09 v Poslanecké sněmovně i na další čtyři roky, přesto má pražská buňka strany o čem přemýšlet. Od voleb v roce 2013 ztratila v metropoli desítky tisíc voličů. Příští rok se konají komunální volby a pravicová strana by v pražském zastupitelstvu...

U volebního štábu SPD proběhla demonstrace proti volebnímu úspěchu krajní pravice

22. října 2017 v 09:20

V sobotu 21. října krátce po vyhlášení výsledků voleb do Poslanecké sněmovny proběhla u volebního štábu čtvrté nejsilnější strany SPD – Tomio Okamura spontánní demonstrace.

Volby do Sněmovny se v Praze 10 uskuteční ve 109 okrscích. Informuje o nich aplikace

20. října 2017 v 11:14

Volby do Poslanecké sněmovny Parlamentu ČR se konají dnes od 14 do 22 hodin a a zítra od 8 do 14 hodin. Na území Prahy 10  je vytvořeno celkem 109 volebních okrsků s čísly 10002 až 10109. 

Další články
Nahoru