dnes
Čtvrtek - jasno
19°C
zítra
Pátek - jasno
19°C
pozítří
Sobota - skorojasno
15°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

S Pavlem Matochou na téma šachy

Příjemné posezení s dobrým pitím i povídáním se zajímavými lidmi o zajímavých tématech pořádá radnice první městské části ve středu 7. června.

V hotelu Juliš na Václavském náměstí se od 19 hodin koná Vostrý kafe. Pro všechny muže z Prahy 1, kteří chtějí strávit příjemný večer v ryze pánské společnosti.

Do hotelu Juliš zavítá předseda Pražské šachové společnosti Pavel Matocha.

„Po ´Čaji o sedmé´ pro naše dámy přicházejí na řadu pánové, které obdobně jako jejich něžné protějšky zveme na příjemná posezení s dobrým pitím i povídáním se zajímavými lidmi o zajímavých tématech,“ zve starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Vzhledem k omezené kapacitě míst si rezervujte místo buď prostřednictvím e-mailu: marie.hrabovska@praha1.cz, nebo tel.: 221 097 224. Pokud použijete e-mail, napište předmět „Vostrý kafe“ a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní kontakt.


Na náměstí Jiřího z Poděbrad zavoní husí pečínka již poosmé

Dnes v 09:31

Osmý ročník Svatomartinských slavností na náměstí Jiřího z Poděbrad láká 11. listopadu na dozlatova propečenou husu s knedlíky a se zelím a na mladé svatomartinské víno. Stánky budou otevřeny již od 10 hodin a celou akci bude doprovázet kulturní program pro děti...

Praha 15 zve na pietní akce

Dnes v 07:28

Městská část Praha 15 a Český svaz bojovníků za svobodu, oblastní výbor Praha 15 vás srdečně zvou k účasti na pietních vzpomínkách na padlé v průběhu 1. světové války a v bojích čs. legií za vznik samostatné Československé republiky.

Zrekonstruované veřejné WC na Moskevské

Včera v 10:20

Městská část Praha 10 od 1. října otevřela nově zrekonstruované veřejné WC na Moskevské ulici pod Vršovickým zámečkem.

Bezplatný seminář: Finanční arbitr a spotřebitelé

15. října 2018 ve 12:50

Humanitní odbor Úřadu městské části Praha 2 a Občanská poradna Společnou cestou zvou ve čtvrtek 18 října od 9 hodin na seminář Finanční arbitr a spotřebitelé.

Další články
Nahoru