dnes
Pondělí - zatazeno
7°C
zítra
Úterý - obcasny-dest
5°C
pozítří
Středa - oblacno
2°C
ZpravodajstvíKomerční sdělení

S Pavlem Matochou na téma šachy

Příjemné posezení s dobrým pitím i povídáním se zajímavými lidmi o zajímavých tématech pořádá radnice první městské části ve středu 7. června.

V hotelu Juliš na Václavském náměstí se od 19 hodin koná Vostrý kafe. Pro všechny muže z Prahy 1, kteří chtějí strávit příjemný večer v ryze pánské společnosti.

Do hotelu Juliš zavítá předseda Pražské šachové společnosti Pavel Matocha.

„Po ´Čaji o sedmé´ pro naše dámy přicházejí na řadu pánové, které obdobně jako jejich něžné protějšky zveme na příjemná posezení s dobrým pitím i povídáním se zajímavými lidmi o zajímavých tématech,“ zve starosta Prahy 1 Oldřich Lomecký.

Vzhledem k omezené kapacitě míst si rezervujte místo buď prostřednictvím e-mailu: marie.hrabovska@praha1.cz, nebo tel.: 221 097 224. Pokud použijete e-mail, napište předmět „Vostrý kafe“ a nezapomeňte uvést své jméno a telefonní kontakt.


Praha zajistila sběr a likvidaci injekčních stříkaček po narkomanech na další tři roky

5. prosince 2018 v 17:23

Nebezpečný a infekční odpad nacházejí na svých pravidelných obchůzkách strážníci městské policie. Hlavní město se dohodlo na pokračování dosavadní praxe, kdy jsou jehly, injekční stříkačky a další odpad z aplikací omamných a psychotropních látek bezpečně posbírány do speciálních sběrných boxů a...

Další články
Nahoru