dnes
Úterý - polojasno
21°C
zítra
Středa - zatazeno
22°C
pozítří
Čtvrtek - polojasno
22°C
Pražské krimi

S odhalenými hýžděmi chtěl udeřit strážníka

Muž, který ležel v úterý 25. srpna na lavičce na zastávce MHD ve Vysočanské ulici a odhalenými hýžděmi vzbuzoval veřejné pohoršení, neušel pozornosti strážníka okrskáře.

Když s dotazem na jeho zdravotní stav k muži přistoupil, dotyčný se postavil a pokusil se několikrát udeřit strážníka pěstí. Na opakované výzvy k uklidnění nereagoval, proto strážník použil slzotvorný prostředek a pomocí hmatů a chvatů svedl muže na zem.

Pak na místo přivolal další hlídku a záchranáře a do jejich příjezdu monitoroval mužův zdravotní stav. Protože muž v agresivním chování pokračoval i vůči záchranářům, přišla na řadu pouta. Za asistence městské policie byl 36letý muž převezen do zdravotnického zařízení a jeho přestupkovým chováním se bude zabývat správní orgán.


Podezřelá dodávka na Václavském náměstí

17. září 2020 v 08:15

Na Václavském náměstí si v pondělí 14. září hlídka strážníků všimla dodávky, která vjela do pěší zóny. Na pokyn k zastavení řidič nereagoval a pokračoval v jízdě do Vodičkovy ulice, kde začal zrychlovat. Hlídka se vydala za vozidlem, které zastavila ve...

Prodavačka dohonila zloděje

12. září 2020 v 19:08

Muž v zeleném svetru a šedých kalhotách ve středu 9. září odcizil v prodejně v Praze 10 sportovní batoh, ukryl ho do své tašky a odešel bez placení. Krádež neušla jedné z prodavaček, pro kterou nebyl muž neznámým, proto přivolala strážníky, a sama začala muže...

Na Černém Mostě hořel sklep, evakuováno bylo 18 lidí

10. září 2020 v 07:01

Dvě jednotky pražských hasičů zasahovaly dnes od 4:41 hodin na náměstí Plukovníka Vlčka v Praze 14 u požáru sklepní kóje ve třetím patře obytného domu.

Dvě promile a jízda s botičkou

7. září 2020 v 16:47

Nejprve se muž v pátek 4. září snažil botičku z kola osobního auta sundat, pak se rozjel i s ní. Poškodil obojí a nadýchal přes 2 promile.

Kličkoval po silnici a nadýchal přes dvě promile

2. září 2020 ve 13:17

Nejisté jízdy šedého vozidla vyjíždějícího od čerpací stanice dnes po půl páté ráno si všimla autohlídka strážníků v Černokostelecké ulici.

Rodina s batolaty žila ve stanu

31. srpna 2020 v 15:21

Informaci o rodině se dvěma malými dětmi, která žije ve stanu v Praze 11 v oblasti zvané Amerika, jela prověřit hlídka strážníků společně s místním okrskářem. V nevyhovujících hygienických podmínkách měly ve stanu minimálně dva týdny pobývat i dvě holčičky ve věku 1,5 a...

Další články
Nahoru