dnes
Čtvrtek - jasno
11°C
zítra
Pátek - zatazeno
9°C
pozítří
Sobota - oblacno
13°C
S nadhledem na síti. Praha 5 pořádala Slavnosti škol
Foto: Praha 5

S nadhledem na síti. Praha 5 pořádala Slavnosti škol

Třetí ročník Slavností školy Prahy 5 se konal v sobotu 12. října v parku Portheimka. Novinkou v letošním roce bylo představení nové dlouhodobé kampaně Prahy 5 „S nadhledem na síti“. Cílem projektu je poukázat na závažnost tématu digitální gramotnosti. První část s názvem „Dětství online“ se zaměřuje na téma bezpečnosti dětí na internetu.

Projekt představila starostka Prahy 5 Renáta Zajíčková a zastupitel Jakub Blažek společně s režisérem Vítem Klusákem, který stojí za připravovaným dokumentem V síti. Akci moderoval populární Martin Zounar.


Praha 2: Dvojka srdcem pomůže samoživitelkám a samoživitelům

Včera ve 21:55

Samoživitelkám a samoživitelům, kteří kvůli krizovým opatřením nemohou vykonávat svou práci nebo živnost a ocitají se tak bez prostředků, chce prostřednictvím nadačního fondu Dvojka srdcem pomoci druhá městská část. 

Praha 4 pomáhá lidem bez domova zajistit hygienu

Včera v 09:18

Praha 4 instalovala dvě zařízení pro mytí a dezinfekci rukou pro osobní hygienu lidem bez domova. Jedno je u nádraží v Braníku a druhé ve Velkém háji na Novodvorské.

VŠCHT prodlužuje lhůty pro podání přihlášek

31. března 2020 v 11:50

Vysoká škola chemicko-technologická v Praze prodlužuje v souvislosti s pandemií lhůty pro podání přihlášek ke studiu ve všech úrovních studia.

Praha 8: Vrtule je na internetu

31. března 2020 v 07:07

Praha 8 dlouhodobě spolupracuje s nízkoprahovým klubem pro děti a mládež Vrtule. Ten se přesouvá po dobu koronavirové krize na internet.

Sociální odbor Prahy 4 zkontroloval a vybavil lidi bez domova

30. března 2020 v 09:32

Celkem 34 speciálních balíčků pro lidi bez domova roznesli během čtvrtka 26. března po celé Praze 4 pracovníci sociálního odboru radnice. Balíčky obsahovaly zdravé svačiny z Potravinové banky, informace, jak se v současné situaci bezpečně chovat a kde se najíst, dále roušky, papírové kapesníčky a...

Praha 6: Nová sběrná místa roušek

29. března 2020 v 07:29

Na šest sběrných míst v Praze 6 byly umístěny sběrné nádoby na bavlněné roušky. Ty budou každý den pracovníky radnice sváženy, vyprány a následně rozvezeny těm, kteří je skutečně potřebují.

Další články
Nahoru